logo facebook1-150x75
Fundacja FLY rekomenduje...
Kliknij, żeby się przekonać...

Początek zapisów i plan zajęć na semestr zimowy 2015/2016

Przypominamy, że jutro, 1 września 2015 o godz. 9.00 rozpoczynamy zapisy na semestr zimowy 2015/2016. 

Zapraszamy do zapoznania się z grafikami zajęć w zakładce PLAN ZAJĘĆ.

Wolontariusze do prowadzenia zajęć poszukiwani!

Volunteer1 miniaturaPoszukujemy osób chętnych do prowadzenia, w formie wolontariatu,wykładów popularno-naukowych, lektoratów językowych oraz malarstwa i zajęć z zakresu rękodzieła dla Seniorów w roku akademickim 2015/2016.
Zajęcia mogą prowadzić nie tylko wykwalifikowani nauczyciele - mile widziani są pasjonaci, specjaliści w swoich dziedzinach, studenci.
Wymiar godzin, termin zajęć - do uzgodnienia.
Możemy zagwarantować: ogromną satysfakcję, pracę w przyjaznej i sympatycznej atmosferze z zaangażowanymi ludźmi, długofalową współpracę, zaplecze do prowadzenia zajęć (wyposażone sale wykładowe, sala plastyczna, sala rekreacji ruchowej), możliwość zdobycia doświadczenia oraz referencje. Oferujemy także zwrot kosztów dojazdu na zajęcia komunikacją miejską.
Zgłoszenia:
CV wraz z krótką ofertą zajęć prosimy wysyłać na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
W CV prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883). Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
ZAPRASZAMY

MASZ HOBBY, PASJĘ - PODZIEL SIĘ Z INNYMI !

R E K L A M A
R E K L A M A

Fotorelacja z wycieczki "Na kaszubskim szlaku"

miniaturka kaszubski szlakJest już w naszej galerii kolejna relacja fotograficzna z wycieczki organizowanej przez Fundację FLY. Tym razem zapraszamy (tutaj) do ogladania zdjęć z wycieczki jednodniowej "Na kaszubskim szlaku". 

Relacja fotograficzna z Kotliny Jeleniogórskiej i Drezna


miniaturka DreznoZ przyjemnością informujemy, że w naszej galerii pojawiły się już zdjęcia z wycieczki do Kotliny Jeleniogórskiej i Drezna. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji tutaj. Przypominamy też, że w biurze czekają na uczestników płytki ze zdjęciami z wycieczki.

Sklepik charytatywny "Z głębokiej szuflady" - 22.08.2015

sklepik sierpien 2015Po raz kolejny zapraszamy w najbliższą sobotę, 22 sierpnia 2015 w godzinach 10.00 - 15.00, do sklepiku charytatywnego "Z głębokiej szulady" w biurze Fundacji FLY przy ul.  Świętojańskiej  36/2 w Gdyni. Prosimy też o przynoszenie do nas wszystkiego, co   zbędne  w domu, a może  się przydać innym - książki, bibeloty, drobne  AGD, zabawki, biżuterię.  Jak zawsze dochód ze  sprzedaży przeznaczony jest na  wsparcie Klubu Młodzieżowego  FLY w zakresie  wyrównywania szans edukacyjnych  dzieci i  młodzieży.

Zdjęcia z wycieczki promem do Szwecji

2015 07 27 Blekinge 1113 miniaturaW naszej galerii już mozna obejrzeć zdjęcia z wycieczki promem do Blekinge w Szwecji. Zajrzyj tutaj. 
W biurze Fundacji są do odbioru płyty CD z pamiątkowymi zdjęciami. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00.

 

 

Zdjęcia z wycieczki do Bawarii 18-24 lipca 2015

2015 07 21 Bawaria 01342 miniaturaZ przyjemnością informujemy, że w naszej galerii pojawiły się już zdjęcia z wycieczki do Bawarii. Wszystkich, którym nie udało się wyjechać w tym roku, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji (tutaj). Natomiast uczestników wycieczki zapraszmy do biura Fundacji, w godzinach 9.00-16.00, po płyty ze zdjęciami. Przyjmujemy również zapisy na pamiątkowe albumy z wycieczek.

Turnus rehabilitacyjny w OWR "POSEJDON" -Krynica Morska

posejdonDla wszystkich chętnych wspólnie z Ośrodkiem Wczasowo-Rehabilitacyjnym "Posejdon" w Krynicy Morskiej przygotowaliśmy specjalną ofertę turnusów rehabilitacyjnych.

Zapraszamy na 14-dniowy pobyt w terminie 27.09 - 11.10.2015 w cenie tylko 1100 zł/osoby! Gwarantujemy możliwość dojazdu i powrótu autokarem z Gdyni. Po szczegóły zapraszamy do biura codziennie od poniedziałku do piątku od 9.00 do 16.00.

Warsztaty "Zapytaj o Polskę" w Muzeum Emigracji

muzeum emigracji zapytajopolskeW imieniu Muzeum Emigracji w Gdyni zapraszamy do włączenia się w projekt „Zapytaj o Polskę"
W 20-osobowej, międzypokoleniowej grupie uczestnicy przyjrzą się różnorodności swoich doświadczeń emigracyjnych, a także wezmą udział w warsztatach z tworzenia reportaży multimedialnych. Efekty pracy całej grupy będą opublikowane nie tylko na stronie Muzeum, ale także emitowane na antenie Radia Gdańsk, które jest patronem projektu.
Materiały będą tworzone pod okiem reporterki Radia Gdańsk – Magdaleny Świerczyńskiej, fotografki - Barbary Ostrowskiej oraz specjalistki ds. historii mówionej – Olgi Blumczyńskiej.
HARMONOGRAM PROJEKTU:
- 5-6 września i 17-18 października -> warsztaty weekendowe (w Muzeum Emigracji w Gdyni)
- od 7 września do 16 października -> zbieranie materiałów do reportaży (w dowolnym dla uczestników terminie i miejscu)
- 5 grudnia -> spotkanie otwarte, na którym zaprezentowane zostaną efekty pracy uczestników

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zgłoszenia do 17 sierpnia na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie pod nr +48 58 670 41 67/62. Więcej informacji na stronie Muzeum Emigracji:
http://www.polska1.pl/pl/dzialania/aktualnosci/zapytaj_o_polske_z_muzeum_emigracji

Nazwa projektu inspirowana jest utworem „Nie pytaj o Polskę" Grzegorza Ciechowskiego z roku 1988

Sierpniowy numer "Gdyńskiego IKS-a"

2015 08 GX 21Zapraszamy do lektury sierpniowego numeru "Gdyńskiego IKS-a". Piszemy o nowym gdyńskim terminalu promowym, o "Gdynia Design Days", o tym, czy damą trzeba się urodzić. Zainteresowanych podróżami zaciekawi artykuł o Bałkanach, a historia Jessiego pokazuje jak groźnymi i inteligentnymi zwierzętami są rekiny. O najmodniejszych dodatkach na lato pisze Anna Cichomska, a o kaszubskich zwyczajach dożynkowych Andrzej Busler. Czytelnik znajdzie też tekst o pielgrzymce Kaszubów po polsku i po kaszubsku. Jest też o zdrowiu, pieskach i wiele innych ciekawych materiałów.

Gazetę mozna znaleźć w ponad 60 punktach we wszystkich dzielnicach Gdyni (lista na http://www.fundacjafly.pl/gdynski-iks/punkty-dystrybucji), lub poczytać online - kliknij tutaj.

Miłej lektury!

  •  Start 
  •  Prev 
  •  Next 
  •  End 

Page 1 of 2

Nasi PARTNERZY

przycisk zmiany w planie3

Kalendarium Fundacji

kalendarium-fly

Projekty realizowane przez Fundację FLY wspierają:

48708 fileot

2014 asos logo kolor cr

gm kosakowo herb

Biuro fundacji

ul. Świętojańska 36/2
(I piętro nad Pizza Hut, wejście obok Biedronki)
81-372 Gdynia

Adres fundacji

ul. Płk. Dąbka 201 A lok. 19
81-155 Gdynia

Kontakt

Tel. kontaktowy : 693-996-088
Kontakt : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Kontakt www : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Go to top