logo facebook1-150x75

baner fly 1000x170

Ryby i rybołóstwo w Morzu Bałtyckim

Prowadzimy zapisy na nowy wykład prowadzony przez Włodzimierza Grygiela – pracownika Morskiego Instytutu Rybackiego w Gdyni. Tematyka wykładów - „Ryby i rybołóstwo w Morzu Bałtyckim”. Spotkania będą odbywać się co dwa tygodnie w godzinach przedpołudniowych. Przewidywany termin rozpoczęcia zajęć – 25 października. Zapraszamy na zajęcia!

Spacerkiem po Trójmieście

Po wakacyjnej przerwie rozpoczynamy spotkania z cyklu "Spacerkiem po Trójmieście". Wycieczki prowadził będzie licencjonowany przewodnik po Trójmieście - Roman Mroczkowski. Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu w czwartki. Najbliższe wyjście planujemy dnia 18 października.
Zapisy na zajęcia w biurze Fundacji Fly. Czekamy na Was!

Lektorat z języka rosyjskiego

Rozpoczynamy nabór na lektorat z języka rosyjskiego z nową prowadzącą, które będą odbywać się w środy o godz. 10.00.
Zapraszamy!

Zapraszamy na gry planszowe

Jeśli chcesz ciekawie spędzić 2 godz. gimnastykując swój intelekt, w atmosferze zdrowej rywalizacji i zabawy, przyjdź do klubu gier planszowych w piątek o 11.45 do sali artystycznej. Na razie oferujemy gry: „My rummy”, „Scrable”, „Labirynt”, „Blef”, „Dixit”, „Kalambury”.

Czekamy na Ciebie!

Ruszyły zapisy na wycieczki na 2019 rok

W środę 3 października przeżyliśmy istny najazd. To był pierwszy dzień zapisów i zainteresowanie przeszło nasze oczekiwanie. Szczerze podziwiamy kolejkowiczów, którzy czekali na otwarcie biura już przed szóstą rano! Dziękujemy za cierpliwość i wytrwałość. 

Spośród wszystkich wycieczek największym zainteresowaniem cieszył się Śląsk Opolski oraz Suwalszczyzna z Wilnem (tu zapisujemy tylko na listę rezerwową). Również spore wzięcie ma Ziemia Święta, Białoruś i Kotlina Kłodzka z Pragą. Warto pospieszyć się z decyzją i zarezerwować sobie miejsce. Czekamy na Was. Zapraszamy na stronę www.turystyka.fundacjafly.pl

Kler, Kamerdyner i Zimna wojna

Wybierzmy się razem do kina! Wspólnie z Gdyńskim Centrum Filmowym zapraszamy na najgłośniejsze ostatnio tytuły filmowe. I tak:

  • w środę 10 października o godz. 13.00 - film "Kler" w reż. Wojciecha Smarzowskiego
  • w środę 17 października o godz. 13.00 - fim "Kamerdyner" w reż. Filipa Bajona
  • w środę 24 października o godz. 13.00 - film "Zimna wojna" w reż. Pawła Pawlikowskiego

Bilety w cenie 11 zł do nabycia w biurze Fundacji FLY. Liczba miejsc ograniczona.

"Zdrowie seniora" od grudnia

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn zdrowotnych pani Jolanta Siewert rozpocznie swoje zajęcia pt. "Zdrowie Seniora" od grudnia. Termin bez zmian - czwartki godz. 10.00. Pani Joli życzymy duzo zdrowia!

Historia Pomorza - zmiana planu

Wykłady z historii Pomorza prowadzone przez pana Tomasza Rębalskiego w Kaszubskim Frum Kultury (Al. Piłsudskiego 18 w Gdyni) przeniesione ze środy na wtorek o godz. 11.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na pierwsze zajęcia 23.10.2018 r.

Strona 1 z 3

przycisk zmiany w planie3

Kalendarium Fundacji

kalendarium-fly

Godziny pracy biura

Biuro Fundacji czynne:
Od poniedziałku do piątku
w godz. 8.30-19.00

Nowe w galerii zdjęć

Współpraca

ch batory

tmwg logo poziom

Trójmiasto

glos seniora

Adres Fundacji

ul. Świętojańska 36/2
81-372 Gdynia
biuro@fundacjafly.pl

Fundacja FLY

KRS 0000424695
NIP 9581660753
REGON 221675037
Początek strony