logo facebook1-150x75
Fundacja FLY rekomenduje...

Program Partnerski - nowy katalog

foldery promocja stronaPrzypominamy wszystkim posiadaczom legitymacji Fundacji FLY, że mamy już nowy, aktualny katalog wszystkich Partnerów  biorących udzał w Programie Partnerskim. Warto mieć go zawsze przy sobie, by sprawdzić, czy w danym lokalu/sklepie/zakladzie można otrzymać zniżkę. Katalogi do odebrani w biurze fundacji od poniedziałku do piątku od 9.00 do 19.00.
Przypominamy też, że wiele legitymacji nie zostało jeszcze odebranych. 

Dwa oblicza Korei Północnej - wykłady w ramach UTW

korea polnocnaFundacja FLY zaprasza seniorów na cykl wykładów w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku pt. Dwa oblicza Korei Północnej - Prowadzący, pan  Jacek Woliński, który spędził niemal osiem lat w Korei Północnej, zaprezentuje slajdy i opowie o tym egzotycznym dla nas kraju. Opierając się na prywatnej fototece, publikacjach polskich i zagranicznych, informacjach internetowych, ale przede wszystkim na własnych doświadczeniach, pogłębi naszą wiedzę o tym zamkniętym dla turystyki państwie. Zapraszamy do biura w Gdyni, ul. Świętojańskiej 36/2 od poniediałku do piątku w godz. 9.00 - 19.00

Gruzja - wolne miejsca na wycieczkę

Uwaga! Zwolniły się dwa miejsca na wycieczkę do Gruzji (1-9.10.2017 r.). Zainteresowanych prosimy o pilny kontakt z biurem Fundacji FLY, tel. 693-99-60-88.

Nowe zajęcia dla seniorów

gimnastyka twarzyDo grafiku zajęć ruchowych oraz warsztatów dodane zostały nowe, unikalne propozycje: Eko Lifting - odmładzająca gimnastyka twarzy i Zdrowe oczy - gimnastyka dla oczu, prowadzone przez panią Magdalenę Ratajczak oraz Warsztaty teatralne - arteterapia realizowane przez pana Mariana Ludwika Lubieńskiego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami

Czytaj więcej: Nowe...

Poznań - ostatnie miejsca na wycieczkę

pozna  koziokiFundacja FLY zaprasza na wycieczkę do Poznania (17-19.11.2017 r.). Poznań to największe i najważniejsze miasto Wielkopolski, które oferuje niezliczone rozrywki. Fundacja FLY wybrała dla Was te najciekawsze. Będzie zwiedzanie miasta z przewodnikiem, obowiązkowa wizyta w "smacznym" Muzeum Rogalowym, kąpiel w Termach Maltańskich oraz jedyna w swoim rodzaju wycieczka biesiadna, z degustacją regionalnego piwa Grodziskie, przeprowadzona w języku staropolskim. Weekend będzie prawdziwie historyczno-biesiadny. Bilety dla posiadaczy legitymacji FLY w cenie 520 zł. Dla pozostałych osób 570 zł. Do nabycia w biurze Fundacji FLY.   

Cygański Bal Seniora

cygaski bal
Jesień nie będzie nudna. Fundacja FLY zaprasza na "Cygański Bal Seniora". Zabawa odbędzie się  17.11.2017 r. (piątek, godzina 16:00) w sali bankietowej na Pogórzu (Kas Catering). Mile widziane przebrania. Elementy stroju cygańskiego np. kolorowe bluzki, kamizelki, długie spódnice, błyszcząca biżuteria i ...wszystko to, co znajdziecie w swoich szafach.  W cenę biletu wliczone są: obiad, kawa, dobre ciasto i jeszcze lepsza zabawa. Bilety w cenie 45 zł (dla posiadaczy legitymacji Fundacji FLY), 50 zł (dla pozostałych osób) do nabycia w biurze Fundacji FLY od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 19:00. Ilość miejsc jest ograniczona. 

Robotyka i programowanie dla dzieci

roboty3Fundacja Pasja i Talent prowadzi zajęcia edukacyjno-rozrywkowe dla dzieci, "Robotyka i programowanie". Zajęcia, które w atrakcyjny sposób przybliżają dzieciom problematykę nowych technologii, zasad konstrukcji maszyn oraz robotyki. Poziomy trudności są różne i pokrywają się z zagadnieniami praktycznymi, związanymi z codziennym życiem, zasadami fizyki, nauką o Ziemi i podstawami inżynierii. Poprzez zabawę dzieci uczą się programowania i logicznego myślenia. Zajęcia dla dzieci znających podstawy języka angielskiego, w wieku 6-14 lat. Zajęcia rozpoczynają się 16.09.2017 r. Więcej informacji: www.pasjaitalent.pl lub tel. 505 609 779.

Strona 1 z 2

przycisk zmiany w planie3

Kalendarium Fundacji

kalendarium-fly

Nowe w galerii zdjęć

Współpraca

ch batory

tmwg logo poziom

Trójmiasto

glos seniora

Adres Fundacji

ul. Świętojańska 36/2
81-372 Gdynia
biuro@fundacjafly.pl

Fundacja FLY

KRS 0000424695
NIP 9581660753
REGON 221675037
Początek strony