logo insta
logo facebook1-150x75
Fundacja FLY rekomenduje...

Zaproszenie na warsztaty rękodzieła EtnoPomerania

kaszubskie na stroneFundacja FLY i Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego serdecznie zapraszają do Kaszubskiego Forum Kultury na cykl warsztatów rękodzieła EtnoPomerania:

Haft kaszubski – 27 październik 17.00- 20.00

Plecionkarstwo – 28 październik 10.00-13.00

Tworzenie kwiatów z bibuły – 3 listopad 10.00-13.00

Read more: Zaproszeni...

Deklaracja współpracy podpisana.

Kliknij, aby powiekszyćSpieszymy donieść, że podpisaliśmy dzisiaj deklarację współpracy między Kaszubskim Forum Kultury a Fundacja FLY. Na zdjęciu prezes KFK pani Teresa Hoppe, wiceprezes pani Danuta Krygier oraz prezes Fundacji FLY Radosław Daruk. Współpraca zaowocuje szerszym dostępem członków naszej społeczności do ciekawie i bogato zapowiadającego się programu Forum. Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.

R E K L A M A
R E K L A M A

Fotorelacja z wycieczki do Gruzji

GRUZJAPaździernikowa wycieczka do Gruzji była ostatnim punktem programu turystycznego realizowanego przez Fundację FLY. Było pięknie i z całą pewnością wrócimy tam za rok. W oczekiwaniu na kolejne plany wyjazdów zapraszamy obejrzenia galerii wybranych zdjęć z wycieczki tutaj. Uczestników zapraszamydo biura po odbiór płyt CD.

31.10.2016 r. - dzień wolny

utumn 1

Wykład "Podatki od spadków i darowizn w praktyce"

podatki wykladFundacja FLY zaprasza wszystkich zainteresowanych na ciąg dalszy wykładu pt. PODATEK OD SPADKÓW I DAROWIZN W PRAKTYCE, który odbędzie się 3 listopada (czwartek) o godz. 17.00. Wykład poprowadzi pani Danuta Kosikowska. 
Zapisy w biurze Fundacji FLY codziennie od poniedziałku do piątku od 9.00 do 19.00. Polecamy!

Jesienny Bal Seniora 28.10.2016 r.

jesieńFundacja FLY zaprasza na Jesienny Bal Seniora "Niebo i piekło" 28.10.2016 r. (piątek) godzina 16:00, który odbędzie się w Kas Catering (ul. Szkolna 59, Pogórze). Mile widziane przebrania tematyczne (np. anioły, święci, diabły). W programie świetna zabawa, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz poczęstunek (obiad, ciasto, kawa, herbata, sok). Bilety w cenie: 45 zł (dla posiadaczy legitymacji FLY), 50 zł (dla pozostałych osób). Do nabycia w biurze Fundacji FLY. Ilość miejsc ograniczona!

Wystawa rysunku i malarstwa "Pierwsze kroki"

pierwsze kroki stronaZapraszamy na wystawę rysunku i malarstwa uczestników zajęć "Rysunek i malarstwo dla początkujących". To szczególna wystawa, ponieważ jest to absolutny debiut Pań uczestniczących w warsztatach. Prace można podziwić w siedzibie Fundacja FLY od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 19.00. Zdjęcia z wystawu znajdują się tutaj.

Tygodniowe wycieczki krajowe na rok 2017

autokarInformujemy, że mamy już plan wycieczek organizowanych przez Fundację FLY w roku 2017. Prosimy o zapoznanie się z ofertą klikając tu. Już w najbliższy piątek 21.10.2016 r.  od godz. 9.00. Obowiązuje opłata rezerwacyjna 300zł/osobę.

 

Historia Pomorza i Kaszub

haft na stroneFundacja FLY i Kaszubskie Forum Kultury zapraszają Seniorów na cykl wykładów,  w ramach UTW, poświęconych tematyce regionalnej pod wspólnym tytułem „Historia Pomorza i Kaszub”.
Wykład inauguracyjny odbędzie się w środę, 19 października 2016 o godz. 11.00 w siedzibie Kaszubskiego Forum Kultury przy ul. Piłsudskiego 18 (była biblioteka).
Wykłady poprowadzi dr Tomasz Rembalski, wybitny historyk, sekretarz Instytutu Kaszubskiego w Gdańsku. Swoje zainteresowanie tematyka regionalną przełożył m.in. na rozprawę doktorską poświęconą Gdyni (osadnictwo XIII –XV wieku).
Zapisy w biurze Fundacji FLY od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 19.00.

Studencka Uniwersytecka Poradnia Prawna w tym roku w każdą środę

Studencka na stroneFundacja FLY informuje, że 19 października 2016 rusza po wakacyjnej przerwie Studencka Uniwersytecka Poradnia prawna. Studenci ostatnich lat Wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego udzielać będą pomocy prawnej mieszkańcom Gdyni. Dyżury SUPP odbywać się będą w każdą środę, w godzinach 16.00 - 19.00 w siedzibie Fundacji FLY.

  •  Start 
  •  Prev 
  •  1  2 
  •  Next 
  •  End 

przycisk zmiany w planie3

Kalendarium Fundacji

kalendarium-fly

Nowe w galerii zdjęć

Współpraca

ch batory

tmwg logo poziom

Trójmiasto

glos seniora

Nasi PARTNERZY

Biuro fundacji

ul. Świętojańska 36/2
(I piętro nad Pizza Hut, wejście obok Biedronki)
81-372 Gdynia

Adres fundacji

ul. Płk. Dąbka 201 A lok. 19
81-155 Gdynia
Go to top