Jesteście głodni i smutni? To super-nie-super: nie-super, bo nikomu tego nie życzymy! - ale super, bo istnieje takie miejsce, gdzie pozbędziecie się i głodu - i smutku :) Mówią, że to głód jest najlepszą przyprawą, ale uważam, że czasem jest nim dobre towarzystwo - a nie znam lepszego towarzystwa, niż pluszowy miś (: Miś nie pyta, miś rozumie, miś nie ocenia zasadności dokładki, a w jego czarnych guziczkach odbija się tylko nasza szczęśliwa buzia, miś to nie jest miłość na talerzu - miłość to jest miś z talerzem!

I jest takie miejsce, i to niedaleko nas, w którym to miś gra główną rolę w kuchennym spektaklu - w Bistro u Misia Gdynia możecie zjeść wyśmienite i sezonowe zupy (przykłady z ostatniego tygodnia to m.in. kurkowa, szparagowa z fetą, krem z dyni, botwinka z jajkiem, tajska z kurczakiem, krem pomidorowy, chilli con carne, żurek, serowo-porowa i oczywiście rosół), pyry z pieca z farszem i oryginalne desery, a to wszystko w towarzystwie cudownych misiów! :)
Lokal mieści się przy ul. Świętojańskiej 72/2 (niedaleko nas) - i otrzymacie tam rabat -15%!

Jednym zdaniem: przytulcie dobry obiad tak, jakbyście tulili misia (:

> Gwoli przypomnienia, Program Partnerski Fundacji FLY skupia cieszące się naszym zaufaniem oraz godne polecenia firmy w dalszym i bliższym sąsiedztwie Fundacji – które oferują zniżkę na swoje produkty lub usługi naszym Seniorkom i Seniorom, Wolontariuszom oraz Uczniom Klubu Młodzieżowego :)

> Przypominamy, że warunkiem skorzystania ze zniżki na produkty lub usługi naszych Partnerów jest posiadanie ważnej Legitymacji FLY (oraz okazanie jej w danym sklepie czy restauracji). Legitymacja kosztuje 70 zł za pół roku i upoważnia również do zniżek na wyjazdy krajowe oraz zagraniczne organizowane przez Fundację FLY (50 zł zniżki na wyjazdy krajowe oraz 100 zł na wyjazdy zagraniczne).

Kawa w cukierni czy ciasto w kawiarni? Wybór nowej fryzury czy naprawa starego komputera? Kuchnie świata w Polsce czy kuchnia polska na świecie? Z całego serca polecamy naszych Partnerów – odwiedzajcie ich i przekonajcie się sami, co przygotowali właśnie dla Was! :)