I tak oto nasze plakaciki zostały dzisiaj wydrukowane - kolory nasycone jak Dracula w Regionalnej Stacji Krwiodawstwa, tusz świeży jak morska bryza po wyleczeniu kataru, papier ciepły jak skarpetki prosto z kaloryfera zakładane zimą (:

Jeżeli ktoś z Was chciałby coś wydrukować (np. ulotki, plakaty, dokumenty, wizytówki, foldery, naklejki itd.); jeżeli ktoś musiałby coś zeskanować, zalaminować i oprawić; albo jeżeli ktoś potrzebowałby pieczątki (np. niezbędnik każdego kierownika, czyli pieczątkę "Nie, nie ma takiej opcji") - to w Uniontech Centrum Poligraficznym, znajdującym się przy ul. Szkolnej 10 (wchodzi się od strony ul. 10 Lutego, blisko Dworca PKP), dostanie rabat -10% na wszystkie usługi :)

Ech, śpieszmy się drukować plakaty, tak szybko wieszają obrazy... (:

> Gwoli przypomnienia, Program Partnerski Fundacji FLY skupia cieszące się naszym zaufaniem oraz godne polecenia firmy w dalszym i bliższym sąsiedztwie Fundacji – które oferują zniżkę na swoje produkty lub usługi naszym Seniorkom i Seniorom, Wolontariuszom oraz Uczniom Klubu Młodzieżowego :)

> Przypominamy, że warunkiem skorzystania ze zniżki na produkty lub usługi naszych Partnerów jest posiadanie ważnej Legitymacji FLY (oraz okazanie jej w danym sklepie czy restauracji). Legitymacja kosztuje 70 zł za pół roku i upoważnia również do zniżek na wyjazdy krajowe oraz zagraniczne organizowane przez Fundację FLY (50 zł zniżki na wyjazdy krajowe oraz 100 zł na wyjazdy zagraniczne).

Kawa w cukierni czy ciasto w kawiarni? Wybór nowej fryzury czy naprawa starego komputera? Kuchnie świata w Polsce czy kuchnia polska na świecie? Z całego serca polecamy naszych Partnerów – odwiedzajcie ich i przekonajcie się sami, co przygotowali właśnie dla Was! :)