logo facebook1-150x75

Plan zajęć ruchowych semestr letni 2017/2018

PLAN ZAJĘĆ RUCHOWYCH SEMESTR LETNI

12.02.2018-8.06.2018

zajęcia płatne 45 zł za semestr

PONIEDZIAŁEK

12.00-12.45

Gimnastyka kręgosłupa 
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Dorota Kitowska

13.30-14.15

Gimnastyka kręgosłupa
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Dorota Kitowska

14.45-15.30

Gimnastyka kręgosłupa
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Dorota Kitowska

16.00-17.00

Taniec hiszpański początkujący
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Alicja Morena

17.00-18.00

Taniec hiszpański zaawansowany
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Alicja Morena

WTOREK

09.00-10.00

Gimnastyka mózgu początkujący
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Anna Lichnerowicz

10.00-11.00

Gimnastyka mózgu zaawansowani
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Anna Lichnerowicz

11.15-12.15

Gimnastyka usprawniająca

(tylko 1 semestr)
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Rehabilitanci z Mare Nostrum

12.30-13.15

Gimnastyka kręgosłupa
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Dorota Kitowska

13.45-14.30

Gimnastyka kręgosłupa
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Dorota Kitowska

14.45-15.45 

Taniec hiszpański średniozaawansowany
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Alicja Morena

   

ŚRODA

10.00–13.00

Turystyka piesza (trasy 6-10 km)
teren

Alicja Grabowska

10.00–13.00

Turystyka piesza - teren

Lidia Trzebiatowska

10.30–11.30

Gimnastyka ogólnokondycyjna
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Bożena Zygadło

12.00–13.00

Gimnastyka dla panów
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Jerzy Zygadło

13.30–14.30

Latino Solo-kontynuacja
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Elżbieta Janca

15.30-16.00

Zdrowe oczy – gimnastyka dla oczu
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Magdalena Ratajczyk

16.00-16.30

Eko Lifting – odmładzająca gimnastyka twarzy

sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Magdalena Ratajczyk

16:45-17.30

Pilates-początkujący

Magdalena Ratajczyk

17.30-18.30

Nordic Walking 

Beata Czmelik-Rywalska

CZWARTEK

9:00-10:00

Gimnastyka kręgosłupa 

D. Kitowska

10.00–13.00

Turystyka piesza - teren

Małgorzata Narewska

10.00–11.00

Paneurytmia – początkujący
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Arleta Brzezińska

11.00–12.00

:Paneurytmia – zaawansowani
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Arleta Brzezińska

12:15-13:15

Gimnastyka ogólnokondycyjna

B. Zygadło

14.45–15.30

Gimnastyka kręgosłupa
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Dorota Kitowska

16.00–16.45

Gimnastyka kręgosłupa
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Dorota Kitowska

PIĄTEK

9.45–10.45

Pilates – kontynuacja
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Adrianna Chruściel

11.00–12.00

Pilates – kontynuacja
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Adrianna Chruściel

13.30-14.15

Latino Solo – początkujący
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Elżbieta Janca

13.00–14.30

Nordic walking teren

Beata Czmelik-Rywalska

przycisk zmiany w planie3

Kalendarium Fundacji

kalendarium-fly

Nowe w galerii zdjęć

Współpraca

ch batory

tmwg logo poziom

Trójmiasto

glos seniora

Adres Fundacji

ul. Świętojańska 36/2
81-372 Gdynia
biuro@fundacjafly.pl

Fundacja FLY

KRS 0000424695
NIP 9581660753
REGON 221675037
Początek strony