Fundacja FLY rekomenduje...

Program Patnerski - dla Firm

CELE PROGRAMU PARTNERSKIEGO

1. Zarekomendowanie społeczności Fundacji FLY W Gdyni towarów lub usług świadczonych przez Partnera.
2. Udzielenie członkom społeczności Fundacji FLY w Gdyni zniżek na towary lub usługi Partnera.

ZASADY PROGRAMU PARTNERSKIEGO

Organizatorem Programu Partnerskiego jest Fundacja FLY w Gdyni.
Fundacja FLY rekomenduje swojej społeczności towary / usługi Partnerów i proponuje:
1. Umieszczenie na stronie Organizatora (www.fundacjafly.pl) logotypu z aktywnym linkiem do strony internetowej Partnera.
2. Umieszczenie na stronie Organizatora (www.fundacjafly.pl) informacji o zniżce udzielonej przez Partnera dla członków społeczności Organizatora.
3. Umieszczanie w siedzibie Fundacji FLY na wewnętrznych nośnikach informacji o zniżce udzielonej przez Partnera dla członków społeczności Organizatora.
4. Wydanie raz w roku członkom społeczności Organizatora folderu Programu Partnerskiego z pełną informacją o zniżkach na towary / usługi Partnerów.
5. Umieszczenie w siedzibie Fundacji FLY (Gdynia, ul. Świętojańska 36/2) informacji o Programie Partnerskim.

ZADANIA PARTNERA

1. Udzielanie członkom społeczności Fundacji FLY zniżki na oferowane towary lub usługi w wysokości określonej w Umowie. Zniżka ta każdorazowo udzielana będzie na podstawie imiennej legitymacji członkowskiej.
2. Umieszczenia w widocznym miejscu w swojej siedzibie oznakowania udziału w Programie Partnerskim (tabliczka lub naklejka, przygotowane przez Organizatora).
3. Dostarczenia Organizatorowi w formie elektronicznej logotypu oraz informacji o swoich produktach lub usługach.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego Programu Partnerskiego skontaktuj się z działem promocji:
promocja@fundacjafly.pl lub tel. 508 245 584.

MATERIAŁY DO POBRANIA:

Program Partnerski pdf