logo facebook1-150x75

baner fly 1000x170

Dom Wypoczynkowy "Dariusz" w Jastrzębiej Górze

dariusz 2Jastrzębia Góra to znane kąpielisko nadmorskie słynące z piaszczystych plaż i czystej wody. Położone wśród niezwykle urozmaiconego krajobrazu, na który składają się lasy Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i wysokie klifowe wybrzeże. Rozdrobnione cząsteczki soli mineralnych jak i magnez sprzyjają leczeniu górnych dróg oddechowych, alergii, nadciśnienia, otyłości. Bioklimat morski stanowi czynnik leczniczy. Najbardziej zalecane ze względów zdrowotnych są spacery, tuż nad wodą wzdłuż wybrzeża. 

Czytaj więcej...

Sanatorium "Łączność" w Ciechocinku

 

lacznosc strona

Ciechocinek - miasto o statusie uzdrowiska, położone w Kotlinie Toruńskiej, w dolinie rzeki Wisły, na lewym jej brzegu. Bogactwem uzdrowiska są liczne źródła solanki, której lecznicze składniki  wykorzystywane są do zabiegów rehabilitacyjnych i od lat wpływają na poprawę zdrowia osób przyjeżdżających na leczenie. Zdecydowaną część uzdrowiska pokrywają trakty spacerowe, parki z rozmaitymi rodzajami drzew oraz kolorowymi fontannami. Jednym z nich jest, Park Zdrojowy, w sąsiedztwie którego zlokalizowane jest Sanatorium Łączność.

Czytaj więcej...

Ośrodek ZDROWOTEL w Łebie

 

zdrowotel strona

Łeba – miasto, przez niektórych określane księstwem, jest uroczo położone nad Bałtykiem, otoczone jeziorami Łebsko i Sarbsko. Ośrodek „Zdrowotel” to klimatyczna enklawa ciszy i spokoju. W leczeniu schorzeń wykorzystywana jest bogata baza zabiegowa z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, masażu i odnowy biologicznej. W żywieniu szczególnie uwzględniono zastosowanie naturalnych produktów oraz specjalizację w dietach dostosowanych do różnego rodzaju potrzeb – podawane są 3 posiłki dziennie w formie stołu szwedzkiego.  

Czytaj więcej...

Sanatorium Szpital Uzdrowiskowy "Energetyk" w Inowrocławiu

ENERGETYKna stroneInowrocław - miasto uzdrowiskowe leżące w „sercu” Kujaw, o najczystszym powietrzu w Polsce (wg. najnowszych badań WHO). Jego główną atrakcją są Tężnie (bezpłatne). Posiada wspaniały, 100-letni Park Solankowy przy którym bezpośrednio zlokalizowany jest Szpital Uzdrowiskowy ENERGETYK. Niewątpliwym atutem placówki jest jej status Szpitala Uzdrowiskowego. Ośrodek oferuje szeroką gamę ok. 40 rodzajów zabiegów z zakresu lecznictwa uzdrowiskowego, szczególnie przeprowadzenie unikalnej terapii w nowoczesnej kriokomorze.

Czytaj więcej...

Godziny pracy biura

Biuro Fundacji czynne:
Od poniedziałku do piątku
w godz. 8.30-19.00

Adres Fundacji

ul. Świętojańska 36/2
81-372 Gdynia
biuro@fundacjafly.pl

Fundacja FLY

KRS 0000424695
NIP 9581660753
REGON 221675037
Początek strony