logo facebook1-150x75

baner fly 1000x170

Czesław Jakubiec Comedy pt. "Muzyka żartem śpiewana"

Zapraszamy na występ Czesław Jakubiec Comedy pt. "Muzyka żartem śpiewana".  Niebywałe połączenie komedii, opery, muzyki klasycznej, przyprawione nutką dobrego kabaretu. Grupa zabierze państwa w krainę Mozarta, Chopina, Moniuszki, po której poruszać się będziecie z zachwytem i lekkim przymrużeniem oka.

Gratka dla fanów muzyki klasycznej, a jeszcze większa dla tych, którzy jej nigdy nie poznali bezpośrednio. 

Czesław Jakubiec Comedy - pół żartem pół serio - uczy, bawi i zaskakuje. 

CZESŁAW JAKUBIEC COMEDY
Artyści są laureatami wielu festiwali muzycznych i kabaretowych oraz stałymi gośćmi rozrywkowych programów telewizyjnych. Koncertują w Polsce i za granicą. 

Śpiewająco operują żartem w muzycznym takcie, swobodnie nawiązując bezpośredni kontakt z widzami i sprawiając, że każdy z nich staje się integralną częścią przedstawienia. Muzykę klasyczną prezentują z przymrużeniem oka, a wszystko po to by zaskoczyć formą i rozbawić treścią.

Arie operowe, pieśni Moniuszki, etiudy Chopina czy utwory Mieczysława Fogga w wersji kabaretowej tworzą humorystyczną mieszankę rozrywkową na najwyższym poziomie. Koncerty grupy to niewyczerpalne źródło pozytywnej energii, którą widzowie zarażają się już od pierwszych chwil. Pomysły na wykonanie nie-poważnej muzyki niejednokrotnie powstają bezpośrednio na scenie, dlatego każdy występ ma swój niepowtarzalny charakter. Nie musisz przychodzić w garniturze, wystarczy, że lubisz dobrą zabawę na poziomie.

11 kwietnia 2018 (środa), godzina: 19:00

miejsce: Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości 
adres: Gdynia, 10 Lutego 33

Bilety w cenie 30 zł 

Godziny pracy biura

Biuro Fundacji czynne:
Od poniedziałku do piątku
w godz. 8.30-19.00

Adres Fundacji

ul. Świętojańska 36/2
81-372 Gdynia
biuro@fundacjafly.pl

Fundacja FLY

KRS 0000424695
NIP 9581660753
REGON 221675037
Początek strony