PLAN WYKŁADÓW

 PLAN WYKŁADÓW – 2019/2020
zajęcia płatne 50 zł za semestr (3 wykłady do wyboru)

PONIEDZIAŁEK

9.00-10.00

Socjologia współczesności

Sylwia Przybyszewska

9.45-10.45

 Podróże po Bałkanach

 Katarzyna Skała

11.00-12.00

 Spotkanie z Biblią

 Jan Siedlik

12.15-13.15

 Prawosławie

 Jan Siedlik

WTOREK

 10.30-11.30

 Teozofia - kontynuacja
(co 2 tygodnie)

 Elżbieta Piasecka

 10.30-12.00

 Spotkania kreatywnych kobiet - kontynuacja

 Wanda Strzyżewska

12.00-13.00

Psychologia poznawcza - kontynuacja poziom I

Elżbieta Piasecka

 12.00-13.00

 Jak nawiązać nić porozumienia - mediacje indywidualne

Wanda Strzyżewska 

13:45-14:45

Twoje pytanie w mieszkaniach i odpowiedziach
(co 2 tygodnie od 5.02.)

Marek Lesiński

 15.00-16.00

 Wokół Morza Śródziemnego - Śladami Półksiężyca, Krzyża, mitów greckich i legionów rzymskich
(co 2 tygodnie: 28.01, 11.02, 25.02, 10.03, 24.03, 14.04, 28.04, 12.05, 26.05)

 Jacek Woliński

ŚRODA

 12.00-14.00

 Ciekawi Świata 
(19.02, 25.03, 15.04, 13.05)

 Centrum Nauki Experyment

 15.00-16.00

 Ziołolecznictwo
(29.01, 12.02, 26.02, 11.03, 25.03, 08.04, 22.04, 06.05, 20.05, 03.06)

 Dorota Grądzka

CZWARTEK

 09.00

 Spacerki po Trójmieście

 Roman Mroczkowski

 11.00-12.00

 Psychologia poznawcza - kontynuacja - poziom II

 Elżbieta Piasecka

 12.15-14.15

 Moje podróże

 Wiesław Witt

PIĄTEK

 9.00-10.00

 Podologia - dolegliwości stóp i paznokci
(wykłady z fizjoterapeutą)

 Liliana Southwell

09.30-10.30

Wierzący inaczej- Kościoły i związki wyznaniowe w Polsce
(II i IV piątek miesiąca od 31.01)                   

 Jan Siedlik

 10.00-11.00

 Prawo na co dzień

 T. Zienowicz

 11.00-12.30

 English Book Club
(1 x w miesiącu)

A. Kosińska-Woźniak

 11.00-12.00

 Kultura i sztuka Rosji

L. Suchodolskaya - Tomczak

11.00-12.00

Zdrowie w naszych rękach

Joanna Porada

 13.20-14.20

Podróże po Niderlandach (Holandii)

 M. Wojak

Z opisem wykładów można zapoznać się Tutaj.

UWAGA! Plan wykładów może jeszcze ulec zmianie.