Plan zajęć ruchowych

PLAN ZAJĘĆ RUCHOWYCH 

2019/2020

zajęcia płatne 50 zł za semestr

PONIEDZIAŁEK

9.00-9.45

Gimnastyka kręgosłupa
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Dorota Kitowska

10.15-11.00

Gimnastyka kręgosłupa
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Dorota Kitowska

11.30-12.15

Gimnastyka kręgosłupa
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Dorota Kitowska

 12.45-13.30

Gimnastyka kręgosłupa
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

 Dorota Kitowska

14.00-14.45

Gimnastyka kręgosłupa
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Dorota Kitowska

WTOREK

09.00-10.00

Gimnastyka mózgu początkujący
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Anna Lichnerowicz

10.00-11.00

Gimnastyka mózgu zaawansowani
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Anna Lichnerowicz

10.00-13.00

Turystyka piesza

 M. Narewska

11.15-12.00

Gimnastyka usprawniająca

sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Rehabilitanci z Mare Nostrum

12.30-13.15

Gimnastyka kręgosłupa
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Klaudia Wierczyńska

13.45-14.30

Gimnastyka kręgosłupa
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Klaudia Wierczyńska


ŚRODA

10.00–13.00

Turystyka piesza (trasy 6-10 km)
teren

Alicja Grabowska

10.00–13.00

Turystyka piesza - teren

Lidia Trzebiatowska

10.30–11.30

Gimnastyka ogólnokondycyjna
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Bożena Zygadło

12.00–13.00

Gimnastyka dla panów
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Jerzy Zygadło

13.30–14.30

Latino Solo-kontynuacja
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Elżbieta Janca

CZWARTEK

9:00-9:45

Pilates
sala rekreacji ruchowej, ul. Świojańska 32/12

Adriana Chruściel

10.00-10.45

Paneurytmia - zaawansowany (kontynuacja)
sala rekreacji ruchowej, ul. Świojańska 32/12

Arleta Brzezińska

15.00–15.45

Gimnastyka kręgosłupa
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Dorota Kitowska

16.15–17.00

Gimnastyka kręgosłupa
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

Dorota Kitowska

PIĄTEK

09.30–10.30

Taniec hiszpański (grupa początkująca)
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

A. Morena

10.30–11.30

Taniec hiszpański (grupa zaawansowana)
sala rekreacji ruchowej, ul. Świętojańska 32/12

A. Morena

13.30–14.30

Latino solo - średniozaawansowany

E. Janca