logo facebook1-150x75

baner fly 1000x170

Fundacja FLY rekomenduje...

Sanatorium "Łączność" w Ciechocinku

 

lacznosc strona

Ciechocinek - miasto o statusie uzdrowiska, położone w Kotlinie Toruńskiej, w dolinie rzeki Wisły, na lewym jej brzegu. Bogactwem uzdrowiska są liczne źródła solanki, której lecznicze składniki  wykorzystywane są do zabiegów rehabilitacyjnych i od lat wpływają na poprawę zdrowia osób przyjeżdżających na leczenie. Zdecydowaną część uzdrowiska pokrywają trakty spacerowe, parki z rozmaitymi rodzajami drzew oraz kolorowymi fontannami. Jednym z nich jest, Park Zdrojowy, w sąsiedztwie którego zlokalizowane jest Sanatorium Łączność.

Read more...

Ośrodek ZDROWOTEL w Łebie

 

zdrowotel strona

Łeba – miasto, przez niektórych określane księstwem, jest uroczo położone nad Bałtykiem, otoczone jeziorami Łebsko i Sarbsko. Ośrodek „Zdrowotel” to klimatyczna enklawa ciszy i spokoju. W leczeniu schorzeń wykorzystywana jest bogata baza zabiegowa z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, masażu i odnowy biologicznej. W żywieniu szczególnie uwzględniono zastosowanie naturalnych produktów oraz specjalizację w dietach dostosowanych do różnego rodzaju potrzeb – podawane są 3 posiłki dziennie w formie stołu szwedzkiego.  

Read more...

Sanatorium Szpital Uzdrowiskowy "Energetyk" w Inowrocławiu

ENERGETYKna stroneInowrocław - miasto uzdrowiskowe leżące w „sercu” Kujaw, o najczystszym powietrzu w Polsce (wg. najnowszych badań WHO). Jego główną atrakcją są Tężnie (bezpłatne). Posiada wspaniały, 100-letni Park Solankowy przy którym bezpośrednio zlokalizowany jest Szpital Uzdrowiskowy ENERGETYK. Niewątpliwym atutem placówki jest jej status Szpitala Uzdrowiskowego. Ośrodek oferuje szeroką gamę ok. 40 rodzajów zabiegów z zakresu lecznictwa uzdrowiskowego, szczególnie przeprowadzenie unikalnej terapii w nowoczesnej kriokomorze.

Czytaj więcej...

Dom Wypoczynkowy "Dariusz" w Jastrzębiej Górze

dariusz 2Jastrzębia Góra to znane kąpielisko nadmorskie słynące z piaszczystych plaż i czystej wody. Położone wśród niezwykle urozmaiconego krajobrazu, na który składają się lasy Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i wysokie klifowe wybrzeże. Rozdrobnione cząsteczki soli mineralnych jak i magnez sprzyjają leczeniu górnych dróg oddechowych, alergii, nadciśnienia, otyłości. Bioklimat morski stanowi czynnik leczniczy. Najbardziej zalecane ze względów zdrowotnych są spacery, tuż nad wodą wzdłuż wybrzeża. 

Czytaj więcej

Godziny pracy biura

Biuro Fundacji czynne:
Od poniedziałku do piątku
w godz. 8.30-19.00

Adres Fundacji

ul. Świętojańska 36/2
81-372 Gdynia
biuro@fundacjafly.pl

Fundacja FLY

KRS 0000424695
NIP 9581660753
REGON 221675037
Go to top