Do naszej Galerii ART-Senior dołączyła druga Artystka, Viktoryia Kashtanava, która odziała nasze fundacyjne ściany w najmodniejsze w tym sezonie obrazy! :)

Wszystko zostało już powiedziane poniżej - dlatego my możemy jedynie szczerze zachęcić do czytania, oglądania i przede wszystkim: do odwiedzenia nas osobiście, by móc podziwiać połączone wystawy w pełnej krasie!
 
 
"Kashtanava Viktoryia - artystka urodzona w 1986 roku w małym mieście Ajaguzi, Kazachstan. W 2000 roku rodzina przeniosła się do Białorusi, gdzie Victoria po raz pierwszy poczuła magię sztuki, co stało się nowym źródłem inspiracji.
 
W wieku 29 lat podjęła decyzję o przeprowadzce do Gdańska, Polski, w poszukiwaniu nowych możliwości. Tutaj znalazła nie tylko drugi dom, ale i miłość życia, zawierając szczęśliwe małżeństwo i zostając matką trójki wspaniałych dzieci.
 
Oprócz codziennego zajmowania się rodziną, Victoria odkryła w sobie pasję do twórczości. Wieczór za wieczorem, w zaciszu swojego domu, oddawała się swojemu artystycznemu powołaniu, odtwarzając świat na płótnie. Pracując dziennymi jako kierownik działu sprzedaży, noce stawały się czasem inspiracji, gdzie powstawały unikalne dzieła, niosące cząstkę jej duszy.
 
Marzenie o własnych wystawach stało się jaskrawą rzeczywistością - niech świadczą o tym trzy udane ekspozycje, na których jej obrazy ukazują wyjątkowe historie. Każde płótno to nie tylko dzieło sztuki, ale również świadectwo jej wewnętrznego poruszenia i siły życiowego impetu. W symfonii jej biografii każda nuta brzmi szczególnie, tworząc unikalny harmonijny akord".
 
 
Zdjęcia obrazów można zobaczyć w naszej fundacyjnej Galerii, ale to nie to samo - dlatego ponownie zapraszamy w naszej skromne progi! :)