Wierzę, że mogę góry przenosić...

Fundacja FLY, Gdynia, ul. Świętojańska 36/2. Tel. 693-99-60-88, 517 38 38 28. E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BNP Paribas Bank Polska SA nr 69 1750 0012 0000 0000 3735 6956

ZAPRASZAMY NA „ANDRZEJKI” Z FUNDACJĄ FLY:

W październiku ponownie ruszyły zajęcia w ramach Młodzieżowego Klubu Fundacji FLY dla uczniów klas VI-VIII szkoły podstawowej i I-wszych klas liceum/technikum.

Jak co miesiąc zapraszamy do lektury naszej gazety do czytania - dla Seniorów i ich rodzin. W numerze październikowym polecamy szczególnej uwadze artykuł o bogatej ofercie wycieczkowej na 2022 rok. Poza tym wspomnienie Joli Krause o Stanisławie Witkiewiczu Witkacym,

Fundacja FLY i Teatr Muzyczny w Gdyni zapraszają na polską megaprodukcję roku, musical „Mistrz i Małgorzata” wg powieści Michaiła Bułhakowa.

Fundacja FLY i Teatr Muzyczny w Gdyni zapraszają na rewię „Koncert Sylwesterowy na Bis”. W programie koncertu znajdą się największe musicalowe przeboje oraz najpopularniejsze piosenki.

Dziurka od klucza - warsztaty haiku dla seniorów
Lubisz cieszyć się chwilą? Czujesz kontakt z przyrodą? A może fotografujesz?
Haiku, czyli japońska poezja, jest jak patrzenie przez dziurkę od klucza.

Ukazał się już wrześniowy numer "Gdyńskiego IKSa"! Przeczytacie o parkowaniu w Gdyni - jak widzi to prawnik. Basia Miecińska przybliża nam wyskoki naszego wieszcza Adama, a także recenzuje wystawioną w Gdyńskim Centrum Kultury adaptację "Pana Tadeusza". Sonia Langowska obszernie opisuje dawne dzieje wilekiego onegdaj Lelowa,

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w wyjątkowych spotkaniach w Gdyńskim Centrum Filmowym w ramach cyklu LATO NA PATIO. Wakacyjna propozycja skierowana do grupy najbardziej dojrzałych widzów w ramach projektu LATO NA PATIO to wspólny seans pod chmurką, a potem dyskusja o wrażeniach oraz spacer po zakamarkach Gdyńskiego Centrum Filmowego. To okazja, by miło spędzić czas poza domem.

Fundacja FLY zaprasza na nieodpłatną rehabilitację po przebyciu Covid-19 dla gdynian z niepełnosprawnością.

Informujemy, że w dniach 3-4.06 br. biuro Fundacji będzie zamknięte. Zapraszamy Państwa od poniedziałku 7 czerwca!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Centrum Rehabilitacji przy Fundacji FLY ponownie uzyskało tytuł NAJLEPSZYCH i I-wsze miejsce na portalu OFERTEO wśród najlepszych rehabilitantów medycznych w Gdyni. 🙂 https://www.oferteo.pl/rehabilitacja-medyczna.../gdynia... Tytuł zawdzięczamy Wam - naszym Pacjentom! Dlatego uprzejmie prosimy o opinie na OferteoGoogleFB albo Booksy. Serdecznie zapraszamy na fizjoterapię!

W związku z lockdownem postanowiliśmy numer kwietniowy wydać razem z majowym. Tak więc mamy podwójny kwietniowo-majowy numer 87-88 naszego miesięcznika. Jeszcze przed majowym weekendem można będzie go znaleźć w punktach dystrybucji w całej Gdyni, a także w Rumi i Kosakowie. Będzie dostępny także w Fundacji. A już dzisiaj można poczytać online. Znajdziecie tu ciekawe artykuły i informacje. Między innymi Basia Miecińska przybliża nam sylwetkę Agathy Cristie - mistrzyni zagadek i królowej strachu.

Informujemy, że w dniach 29.04 - 3.05.2021 biuro Fundacji FLY będzie nieczynne.

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich, że nasze Centrum Rehabilitacji zostało właśnie zarejestrowane przez Wojewodę Pomorskiego w Rejestrze Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą.

My się szczepimy, a Wy? Mamy nadzieję, że tak i jednocześnie gorąco polecamy szczepienia przeciwcovidowe, bo bardzo się za Wami stęskniliśmy i chcemy ruszyć z zajęciami w naszej Fundacji. Poza tym jest to dla nas i dla Was szczególnie ważne, by pozostać w zdrowiu, by móc żyć bez lęku przed wirusem, by bezpiecznie podróżować z FLY :-) Bądźcie zdrowi!

Informujemy, że w dniach 2-5.04.2021 nastąpi przerwa świąteczna i biuro Fundacji będzie zamknięte. Zobaczymy się ponownie we wtorek 6 kwietnia!

Pora na wiosenny, marcowy numer naszego optymistycznego i pozytywnego miesięcznika do czytania! A w nim... Na pierwszym miejscu serdeczności dla Pań z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, a na ostatniej stronie Naczelna (red. Dorota Kitowska) w swoim kąciku "IKS w kuchni" prezentuje

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że biuro Fundacji Fly otworzy się dla Was już w poniedziałek, 22 lutego! Oczywiście nadal obowiązują podstawowe środki bezpieczeństwa (dezynfekcja, maseczki, dystans). Nie możemy się Was doczekać!

Mamy już luty! Pora na lutowego IKS-a! Zapraszamy do punktów dystrybucji po świeżutką gazetę. Można też poczytać online. W numerze m.in. wspomnienia z dzieciństwa spędzonego w Domu Kranisty (Sonia Langowska) oraz wspomnienia o rodzinnych legendach (Wiedźma Flaj). Basia Miecińska snuje rozważania o przyjaźni, a adw. dr Tomasz A. Zienowicz przybliża nam prawne meandry umowy zlecenia.

Słyszeliśmy, że niedługo, bardzo niedługo, bo już 14 lutego skończy się lockdownowe szaleństwo i znowu się zobaczymy! Też nie możecie się doczekać? Tymczasem zachęcamy Was do szczepień, bo pragniemy Was gościć w Fundacji szczęśliwych i zdrowych.