Wierzę, że mogę góry przenosić...

Fundacja FLY, Gdynia, ul. Świętojańska 36/2. Tel. 693-99-60-88, 517 38 38 28. E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BNP Paribas Bank Polska SA nr 69 1750 0012 0000 0000 3735 6956

Z początkiem grudnia pora na nowy numer "Gdyńskiego IKS". Już od 3 grudnia gazeta drukowana będzie dostępna w punktach dystrybucji. A od dzisiaj można przeczytać ją online. W grudniowym numerze dużo artykułów okołoświątecznych i mnóstwo dobrej energii. Miłej lektury! Kliknij tutaj, żeby poczytać online!

Fundacja FLY zaprasza do bezpłatnego udziału w projekcie „Rehabilitacja osób po przejściu COVID-19”. Projekt skierowany jest do mieszkańców Gdyni, którzy chorowali na COVID-19 i mają problemy z powrotem do sprawności (przede wszystkim oddechowej), takiej jak przed zachorowaniem. Nabór będzie otwarty. Pacjenci będą przyjmowani na podstawie dokumentacji potwierdzającej przebycie COVID-19.

Uprzejmie informujemy, że przerwa świąteczno-noworoczna rozpoczyna się 24.12.2020 i potrwa do 6.01.2021. Od 7.01 do 17.01.2021 roku, zgodnie z decyzją rządu, potrwają ferie zimowe. Mamy nadzieję, że od 18.01.2021 nie będzie przeszkód, żeby wznowić zajęcia. Trzymajcie się cieplutko!

Sklep charytatywny „Z głębokiej szuflady” działa pod patronatem Fundacji Fly od 2012 roku. Dochód ze sklepu jest przeznaczany na pomoc dydaktyczną Młodzieżowego Klubu Fundacji Fly, na zajęciach którego gdyńska młodzież z niezamożnych rodzin może korzystać z bezpłatnych korepetycji i spotkań rozwijających pasję.

Zapraszamy młodzież z zespołami bólowymi kręgosłupa, bioder oraz kolan do udziału w dofinansowanych zajęciach rehabilitacyjnych. Zabiegi prowadzone przez wykwalifikowane fizjoterapeutki odbywają się dwa razy w tygodniu w Centrum Rehabilitacji przy Fundacji FLY przy Ul. Świętojańskiej 32/13.

Tegoroczna Gwiazdka będzie inna niż co roku. Rządowe nakazy i obawa przed chorobą trzymają nas z dala od stacjonarnych sklepów. Nieliczne otwarte placówki nie zawsze zaspokoją nasze marzenia, a centra handlowe dotychczas rozpieszczające nas atrakcjami, promocjami i darmowym parkingiem, straszą pustkami. Wychodząc naprzeciwko świątecznym potrzebom, Fundacja Fly przygotowała kilka pomysłowych rozwiązań na świąteczne podarunki.

W Sylwestrową Noc większość z nas czeka by o północy wznieść lampkę szampana i wymienić się z bliskimi życzeniami.  Czas wtedy na chwilę zatrzymuje się, my wiwatujemy a fajerwerki rozbłyskują na granatowym niebie. Z okazji zbliżającego się Nowego Roku 2021 mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w konkursie „Marzenia do spełnienia”.

W związku z wprowadzeniem dalszych ograniczeń, zajęcia Fundacji FLY i Młodzieżowego Klubu Fundacji FLY pozostają zawieszone do 23.12.2020 roku. Cały czas intensywnie pracujemy, m.in. realizujemy zwroty wpłat na odwołane wycieczki, szykujemy też plan wyjazdów na 2021 rok... Jednak biuro dostępne jest tylko drogą mailową lub telefoniczną. Jesteśmy z Wami i przesyłamy serdeczne pozdrowienia. Pamiętajcie - dystans, dezynfekcja, maseczki!

Fundacja FLY zaprasza osoby z zespołami bólowymi kręgosłupa, bioder oraz kolan do udziału w dofinansowanych zajęciach rehabilitacyjnych. Zabiegi prowadzone przez fizjoterapeutę odbywać będą się dwa razy w tygodniu w Centrum Rehabilitacji przy Fundacji FLY (Gdynia, ul. Świętojańska 32/13).

Dzisiaj ukazał się listopadowy numer naszego miesięcznika "Gdyński IKS". W numerze m.in. o uzdrawiającej mocy drzew, wspomnienie o Agnieszce Osieckiej, skąd się wzięła opowieść o Frankensteinie, wspomnienia z wyprawy na winobranie oraz na Maltę. Dowiecie się także, jak można zaradzić na bóle kręgosłupa oraz jak zapisać się na dofinansowaną rehabilitację dla każdego. Gorąco polecamy, miłej lektury! Przeczytaj online: Gdyński IKS 2020 11 nr 82

POMYSŁ NA

Karta podarunkowa FLY