#SZCZEPIMYSIĘ

Wierzę, że mogę góry przenosić...

Fundacja FLY, Gdynia, ul. Świętojańska 36/2. Tel. 693-99-60-88, 517 38 38 28. E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BNP Paribas Bank Polska SA nr 69 1750 0012 0000 0000 3735 6956

Informujemy, że w dniu 7.01 br. biuro Fundacji będzie zamknięte.

Bardzo się cieszymy, że nasz miesięcznik "do czytania" ma sporą grupę wiernych Czytelników. Mamy dla Was dobrą wiadomość - już jest noworoczny numer "Gdyńskiego IKS-a". W numerze życzenia na Nowy Rok, a także ciekawe artykuły. Z dr. Tomaszem Fopke, dyrektorem Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej rozmawia Danuta Balcerowicz. Agencja Rozwoju Gdyni przybliża uroki Wejherowa.

Informujemy, że w dniach 20.12 br. - 2.01.2022 nie będą odbywać się zajęcia - przerwa świąteczna.

Jak dobrze bawiliśmy się razem na zabawie Andrzejkowej w tym roku wiedzą Ci, którzy tanecznie spędzili z nami ten czas. Dzisiaj możemy wspominać Andrzejki oglądając zdjęcia w naszej galerii pod adresem:

Fundacja FLY serdecznie zaprasza do swojej siedziby w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 36/2 na wystawę akwareli autorstwa pani Ewy Lisieckiej pt. „Podróże z akwarelą”. Wernisaż wystawy odbył się w piątek, 3. grudnia 2021 roku, a prace Pani Lisieckiej można podziwiać do końca stycznia 2022 roku.

Z okazji przypadającego 5 grudnia Międzynarodowego Dnia Wolontariusza wszystkim naszym Wolontariuszom najserdeczniej DZIĘKUJEMY 😘 Bez Was nie zrobilibyśmy tyle dobrego dla tak wielu osób... Jesteście wyjątkowi i wspaniali!

Fundacja FLY serdecznie zaprasza do swojej siedziby w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 36/2 na wystawę akwareli autorstwa pani Ewy Lisieckiej pt. "Podróże z akwarelą".

W kalendarzu jeszcze listopad, a my mamy już grudniowy, świąteczny numer naszego miesięcznika do czytania. O czym można więc przeczytać? Na pewno o Świętach, świątecznych tradycjach - w artykule Jolanty Krause "Magia Świąt". O narodzinach Judasza przeczytamy w opowiadaniu Endre Andy'ego w tłumaczeniu Soni Langowskiej.

Od samego początku działania Centrum Rehabilitacji staraliśmy się utrzymać ceny zabiegów na stałym poziomie. Wzrost kosztów niezależnych od nas zmusza nas do podniesienia cen. Nowy cennik wchodzi od 1 grudnia 2021 r. Wszystkie zabiegi, karnety i vouchery kupione przed 1 grudnia 2021 r. nie będą wymagały dopłat.

Z żalem powiadamiamy, że 14.11.2021 r. odszedł nasz wieloletni i ceniony wykładowca Ekologii Bałtyku i germanista - Pan Gerard Kaptur, człowiek z niezwykłą wiedzą, charyzmą i poczuciem humoru.

O tym, jak cieszyć się jesienią, w najnowszym, listopadowym numerze naszego miesięcznika, pisze Jolanta Krause. O niezwykle skomplikowanych relacjach w małżeństwie Iwaszkiewiczów dowiecie się z artykułu Soni Langowskiej.

ZAPRASZAMY NA „ANDRZEJKI” Z FUNDACJĄ FLY:

W październiku ponownie ruszyły zajęcia w ramach Młodzieżowego Klubu Fundacji FLY dla uczniów klas VI-VIII szkoły podstawowej i I-wszych klas liceum/technikum.

Jak co miesiąc zapraszamy do lektury naszej gazety do czytania - dla Seniorów i ich rodzin. W numerze październikowym polecamy szczególnej uwadze artykuł o bogatej ofercie wycieczkowej na 2022 rok. Poza tym wspomnienie Joli Krause o Stanisławie Witkiewiczu Witkacym,

Fundacja FLY i Teatr Muzyczny w Gdyni zapraszają na polską megaprodukcję roku, musical „Mistrz i Małgorzata” wg powieści Michaiła Bułhakowa.

Fundacja FLY i Teatr Muzyczny w Gdyni zapraszają na rewię „Koncert Sylwesterowy na Bis”. W programie koncertu znajdą się największe musicalowe przeboje oraz najpopularniejsze piosenki.

Ukazał się już wrześniowy numer "Gdyńskiego IKSa"! Przeczytacie o parkowaniu w Gdyni - jak widzi to prawnik. Basia Miecińska przybliża nam wyskoki naszego wieszcza Adama, a także recenzuje wystawioną w Gdyńskim Centrum Kultury adaptację "Pana Tadeusza". Sonia Langowska obszernie opisuje dawne dzieje wilekiego onegdaj Lelowa,

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w wyjątkowych spotkaniach w Gdyńskim Centrum Filmowym w ramach cyklu LATO NA PATIO. Wakacyjna propozycja skierowana do grupy najbardziej dojrzałych widzów w ramach projektu LATO NA PATIO to wspólny seans pod chmurką, a potem dyskusja o wrażeniach oraz spacer po zakamarkach Gdyńskiego Centrum Filmowego. To okazja, by miło spędzić czas poza domem.

Fundacja FLY zaprasza na nieodpłatną rehabilitację po przebyciu Covid-19 dla gdynian z niepełnosprawnością.

Informujemy, że w dniach 3-4.06 br. biuro Fundacji będzie zamknięte. Zapraszamy Państwa od poniedziałku 7 czerwca!