Wierzę, że mogę góry przenosić...

Fundacja FLY, Gdynia, ul. Świętojańska 36/2. Tel. 693-99-60-88, 517 38 38 28. E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BNP Paribas Bank Polska SA nr 69 1750 0012 0000 0000 3735 6956

W październiku ponownie ruszają zajęcia w ramach Młodzieżowego Klubu Fundacji Fly  dla uczniów klas VI-VIII szkoły podstawowej i  I-wszych klas liceum/technikum. Jak co roku mamy dla Was przede wszystkim propozycje korepetycji z języka polskiego, angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego jak również z przedmiotów ścisłych.

Zapraszamy do lektury wrześniowego numeru "Gdyńskiego IKS". W numerze m.in. o modzie w czasach zarazy, pożegnanie z Ewą Demarczyk, jak zadbać o siebie w ciąży i niezawodne rady Wiedźmy Flaj... Papierowe wydanie od piątku w całej Gdyni 🙂 Miłej lektury! Czytaj online.

Po dwumiesięcznej przerwie spowodowanej przez pandemię, ukazał się nowy numer naszego miesięcznika "Gdyński IKS". W numerze czwarta część poradnika dotyczącego praw pacjenta oraz druga część wspomnień o Jarosławie Iwaszkiewiczu. Katarzyna Małkowska przybliża sylwetkę Bartosza Bielenia, grającego główną rolę w filmie pt. "Boże Ciało". "Czy na Syberii można paść łupem ludożerców?" - na to pytanie w swym reportażu odpowiada Sonia Langowska.

Zarząd Fundacji uprzejmie informuje, że zajęcia Klubu Młodzieżowego FLY pozostają zawieszone do wakacji. Wznowienie pracy Klubu zaplanowane jest na wrzesień 2020. Informacji udziela Koordynator Klubu, pani Sławomira Tomaszewska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 505 576 676.