Wierzę, że mogę góry przenosić...

Fundacja FLY, Gdynia, ul. Świętojańska 36/2. Tel. 693-99-60-88, 517 38 38 28. E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BNP Paribas Bank Polska SA nr 69 1750 0012 0000 0000 3735 6956

W związku z lockdownem postanowiliśmy numer kwietniowy wydać razem z majowym. Tak więc mamy podwójny kwietniowo-majowy numer 87-88 naszego miesięcznika. Jeszcze przed majowym weekendem można będzie go znaleźć w punktach dystrybucji w całej Gdyni, a także w Rumi i Kosakowie. Będzie dostępny także w Fundacji. A już dzisiaj można poczytać online. Znajdziecie tu ciekawe artykuły i informacje. Między innymi Basia Miecińska przybliża nam sylwetkę Agathy Cristie - mistrzyni zagadek i królowej strachu. O wartościach rozmowy pisze Jola Krause. Historię szczoteczki do zębów poznamy dzięki Soni Langowskiej, a formalnoprawne spojrzenie na trzynastkę rzuca adw. dr Tomasz Zienowicz. Wiedźma Flaj zdradza kilka pomysłów na zdrowe i pyszne śniadania, a redaktor naczelna Dorota Kitowska prezentuje przepis na jogurtowy chłodnik z zielonych szparagów. Ale oczywiście to nie wszystko! Więcej w podwójnym numerze "Gdyńskiego IKS-a", który możecie otworzyć i przeczytać online klikając TUTAJ. Miłej lektury!

Informujemy, że w dniach 29.04 - 3.05.2021 biuro Fundacji FLY będzie nieczynne.

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich, że nasze Centrum Rehabilitacji zostało właśnie zarejestrowane przez Wojewodę Pomorskiego w Rejestrze Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą. Dzięki temu Centrum Rehabilitacji przy Fundacji FLY od DZISIAJ jest PLACÓWKĄ LECZNICZĄ. Wpis do Rejestru potwierdza spełnianie wysokich norm sanitarnych i medycznych w zakresie fizjoterapii leczniczej.

My się szczepimy, a Wy? Mamy nadzieję, że tak i jednocześnie gorąco polecamy szczepienia przeciwcovidowe, bo bardzo się za Wami stęskniliśmy i chcemy ruszyć z zajęciami w naszej Fundacji. Poza tym jest to dla nas i dla Was szczególnie ważne, by pozostać w zdrowiu, by móc żyć bez lęku przed wirusem, by bezpiecznie podróżować z FLY :-) Bądźcie zdrowi!

Informujemy, że w dniach 2-5.04.2021 nastąpi przerwa świąteczna i biuro Fundacji będzie zamknięte. Zobaczymy się ponownie we wtorek 6 kwietnia!

Pora na wiosenny, marcowy numer naszego optymistycznego i pozytywnego miesięcznika do czytania! A w nim... Na pierwszym miejscu serdeczności dla Pań z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, a na ostatniej stronie Naczelna (red. Dorota Kitowska) w swoim kąciku "IKS w kuchni" prezentuje dwa proste przepisy kulinarne na tę okazję - jeden wykwintny (krewetki na maśle w białym winie), drugi efektowny (jajeczko sadzone w formie z paróweczki w kształcie serca).

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że biuro Fundacji Fly otworzy się dla Was już w poniedziałek, 22 lutego! Oczywiście nadal obowiązują podstawowe środki bezpieczeństwa (dezynfekcja, maseczki, dystans). Nie możemy się Was doczekać!

Mamy już luty! Pora na lutowego IKS-a! Zapraszamy do punktów dystrybucji po świeżutką gazetę. Można też poczytać online. W numerze m.in. wspomnienia z dzieciństwa spędzonego w Domu Kranisty (Sonia Langowska) oraz wspomnienia o rodzinnych legendach (Wiedźma Flaj). Basia Miecińska snuje rozważania o przyjaźni, a adw. dr Tomasz A. Zienowicz przybliża nam prawne meandry umowy zlecenia.

Słyszeliśmy, że niedługo, bardzo niedługo, bo już 14 lutego skończy się lockdownowe szaleństwo i znowu się zobaczymy! Też nie możecie się doczekać? Tymczasem zachęcamy Was do szczepień, bo pragniemy Was gościć w Fundacji szczęśliwych i zdrowych.

Właśnie ukazał się najnowszy numer naszego miesięcznika. Ze względu na niedostępność naszych miejsc dystrybucji postanowiliśmy wydać gazetę online. Można ją przeczytać klikając w link: https://issuu.com/radecki68/docs/2021_01_gdynski_iks_nr_84. Miłej lektury!