Kochani, na koncert 3 stycznia zostało raptem 6 biletów, co oznacza, że zaraz zaczniemy sprzedaż biletów na drugi termin - na KONCERT SYLWESTROWY NA BIS (REWIĘ PIOSENEK), który odbędzie się 11.01.2024 i na który zapraszamy do Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej, gdzie wspólnie będziemy zacierać granicę między Sylwestrem, a Karnawałem!
 
Jak pisze sam Teatr Muzyczny, koncert ten jest wyjątkowym przeżywaniem jedynej takiej nocy w roku, podczas której, zgodnie z tradycją, każdy może wywróżyć swoją przyszłość z bąbelków szampana i dowiedzieć się, czy czekają go wielkie zmiany, czy jednak spokój i stabilizacja.
 
W programie koncertu znajdą się największe musicalowe przeboje oraz najpopularniejsze piosenki. W pierwszej części koncertu zaprezentowane zostaną piosenki polskie, w drugiej - hity zagraniczne. W repertuarze m.in. utwory The Beatles, Boney M, czy grupy Maanam. Koncert potrwa ok. 3,5 godziny.
 
Serdecznie zapraszamy więc do wspólnego wyjścia na KONCERT SYLWESTROWY NA BIS z Fundacją FLY, a co za tym idzie - do odwiedzenia naszego biura w Gdyni, przy ul. Świętojańskiej 36/2, gdzie można zasięgnąć informacji oraz nabyć bilety (zakup jest możliwy wyłącznie do końca października). Cena za osobę to 125 zł.
 
 
Wiadomo, 3 stycznia nie wszyscy mogą świętować Sylwestra na bis, bo ten nie-na-bis się jeszcze nie skończył... Dla tych, którzy potrzebują nieco chwili oddechu między sylwestrami, powstał właśnie drugi termin - 11 stycznia :)