W Sylwestrową Noc większość z nas czeka by o północy wznieść lampkę szampana i wymienić się z bliskimi życzeniami.  Czas wtedy na chwilę zatrzymuje się, my wiwatujemy a fajerwerki rozbłyskują na granatowym niebie. Z okazji zbliżającego się Nowego Roku 2021 mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w konkursie „Marzenia do spełnienia”.

Aby wziąć udział w konkursie należy opisać swoje noworoczne marzenia, praca powinna być napisana prozą w dowolnej konwencji  literackiej. Na ocenę będzie się składać  wartość merytoryczna treści,  kreatywność i oryginalność. Objętość tekstu powinna wynosić do 1 strony formatu A4.

Nagrodą w konkursie jest voucher do Centrum Rehabilitacji przy Fundacji Fly o wartości 100 zł, wygodny plecak na miejskie wycieczki  wypełniony niespodziankami oraz publikacja tekstu na łamach miesięcznika Gdyński  IKS, na stronie www.fundacjafly.pl oraz na funpage’u FB.com/FundacjaFly.

Podpisaną pracę (imię, nazwisko, numer telefonu) wraz z oświadczeniem i zgodą na publikację o następującej treści: 

„Oświadczam, że zapoznałam/em się z Regulaminem Konkursu i akceptuję jego postanowienia. Artykuł jest mojego autorstwa, a wszelkie prawa własności intelektualnej dotyczące artykułu należą do mnie i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz na nieodpłatną publikację artykułu przekazanego redakcji Fundacji Fly w miesięczniku Gdyński  IKS oraz na łamach www i funpage’u Fundacji.”

należy przesłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć  w kopercie z dopiskiem KONKURS do skrzynki  na listy przy drzwiach Fundacji Fly  Świętojańska 36/2 w Gdyni, pamiętając o załączeniu wcześniej wspomnianego  oświadczenia.

Na zgłoszenia konkursowe czekamy  do 15 grudnia 2020 - decyduje termin wpływu poczty do biura.  

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 21.12.2020r na stronie www  i  funpage’u Fundacji Fly.