Fundacja FLY zaprasza do bezpłatnego udziału w projekcie „Rehabilitacja osób po przejściu COVID-19”. Projekt skierowany jest do mieszkańców Gdyni, którzy chorowali na COVID-19 i mają problemy z powrotem do sprawności (przede wszystkim oddechowej), takiej jak przed zachorowaniem. Nabór będzie otwarty. Pacjenci będą przyjmowani na podstawie dokumentacji potwierdzającej przebycie COVID-19.

Ćwiczenia z fizjoterapeutą będą odbywały się 3 razy w tygodniu i obejmą 10 spotkań w grudniu 2020. Liczba miejsc ograniczona. Projekt rozpoczyna się 2 grudnia. Decyduje kolejność zgłoszeń. Projekt jest dofinansowany z budżetu Miasta Gdyni.

Informacje i zapisy:

Centrum Rehabilitacji przy Fundacji FLY