Fundacja FLY i Teatr Muzyczny w Gdyni zapraszają na polską megaprodukcję roku, musical „Mistrz i Małgorzata” wg powieści Michaiła Bułhakowa. Pełne emocji widowisko w reżyserii Janusza Józefowicza, niekwestionowanego autorytetu w dziedzinie musicalu, twórcy kultowych musicali „Metro", „Polita", „Romeo i Julia". Poruszająca muzyka Janusza Stokłosy, zapierająca dech scenografia, najnowocześniejsze efekty specjalne i teksty piosenek Andrzeja Poniedzielskiego, znanego satyryka, poety, konferansjera, sprawią że „Mistrz i Małgorzata", dzieło życia Michaiła Bułhakowa, światowy fenomen i perła kanonu literatury, będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem.
Spektakl odbędzie się 27.01.2022 r. o godzinie 19.00.
Bilety dla seniorów (legitymacja emeryta) w cenie 110 zł, do nabycia w biurze Fundacji FLY.