W zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego w ramach duchowej kuracji zapraszamy na lutowy, SPORTOWY WEEKEND DLA SENIORÓW!
 
To wyjątkowe wydarzenie, skierowane do wszystkich seniorów (i nie tylko!) - które odbędzie się w dniach 16-18.02.2024, w Gospodarstwie Agroturystycznym u Rychertów w Kiełpinie.
Program zajęć, jak i intensywność ćwiczeń, dopasowane będą do możliwości fizycznych Seniorów. Zajęcia prowadzić będzie instruktorka step-aerobiku.
 
> W zajęciach na wolnym powietrzu, czyli "gimnastyce na dzień dobry" oraz spacerach Nordic Walking, zahartujemy ciało, zwiększymy siłę mięśni i wytrzymałość.
> Na specjalnie przeznaczonej do tego sali zadbamy również o poprawę kondycji.
> Dynamiczne ćwiczenia aerobiku z wykorzystaniem sportowych ciężarków, sztangielek i stepów, polepszą pracę układu oddechowo-krążeniowego oraz układu nerwowego.
Wieczorne zajęcia wyciszające i rozciągające pozwolą na zrelaksowanie organizmu po całodniowym wysiłku i przygotują nas do spokojnego snu.
> Dodatkową atrakcją tego wyjazdu będzie gra w kręgle (bowling), który jest nie tylko świetną zabawą, ale całkiem dobrym treningiem aerobowym, poprawiającym krążenie i uwalniającym endorfiny.
> Dla chętnych czeka "morsowanie", czyli krótkotrwałe zanurzenie się w wodzie o niskiej temperaturze, które wzmacnia odporność i stymuluje hormony szczęścia.
> Wyjazd zakończymy miłym akcentem w postaci wręczenia dyplomów uczestnictwa w Sportowym Weekendzie Seniora.
 
Warto zabrać:
> Na salę: sportowego obuwie, wygodne stroje, tj. przewiewne, które nie będą krępowały ruchów i umożliwiają swobodne oddychanie;
>> Nordic Walking: kije do chodzenia (Nordic Walking), czapki, rękawiczki, wygodne buty, kurtki przeciwdeszczowe, ciepłe dresy;
>>> Morsowanie: strój kąpielowy, ręcznik, buty do kąpieli;
>>>> Uśmiech od ucha do ucha! :)
 
Cena od osoby: 920 zł
Standardowo, gwarantujemy: przejazd komfortowym autokarem z Gdyni, zakwaterowanie (w pokojach 2-3 osobowych z łazienką), wyżywienie: 2x śniadanie, 3x obiad, 2x kolacja, sprzęt sportowy (step, maty, ciężarki), grę w kręgle, ubezpieczenie NNW.
Informacje oraz zapisy: biuro Fundacji w Gdyni (przy ul. Świętojańskiej 36/2, I piętro, nad Pizzą Hut, wejście obok sklepu Biedronka).
 
Opis wydarzenia znajduje się również TUTAJ.
 
 
Wyjazd jest jakiś tydzień po Tłustym Czwartku, będzie więc co spalać (żeby zrobić miejsce innym smakołykom, ma się rozumieć) :)