Tak jak pisaliśmy wcześniej – cały czas monitorujemy sytuację związaną z pandemią w Polsce i krajach, do których się wybieramy. Podjęliśmy następujące decyzje. Przesuwamy terminy wycieczek na następujące:


PODLASIE (majowe) – 14-21.08.2020
WROCŁAW – 3-6.09.2020
RZYM – 13-19.09.2020
MOSKWA – jeszcze ustalamy termin
POZNAŃ – 8-11.10.2020
JORDANIA – 16-23.11.2020
Ze wszystkimi uczestnikami powyższych wycieczek będziemy w najbliższych dniach kontaktować się telefonicznie z pytaniem o zgodę na zmianę terminu. W przypadku braku możliwości wyjazdu w powyższym terminie istnieje możliwość zapisania się na inną wycieczkę krajową lub zagraniczną.
Zmiany dotyczą także następujących wycieczek JEDNODNIOWYCH:
PERŁY KOCIEWIA = 29.07.2020
JEDNEGO DNIA NA POWIŚLU – 5.08.2020
Ze wszystkimi uczestnikami powyższych wycieczek będziemy w najbliższych dniach kontaktować się telefonicznie z pytaniem o zgodę na zmianę terminu. W przypadku braku możliwości wyjazdu w powyższym terminie istnieje możliwość zapisania się na inną wycieczkę jednodniową.
Z uwagi na zbyt małą liczbę chętnych i brak możliwości utrzymania ceny wycieczki SŁOWENIA I ISTRIA zostaje odwołana. Ze wszystkimi uczestnikami kontaktujemy się telefonicznie z pytaniem o decyzję co do wniesionych wpłat. Istnieje możliwość zapisania się na inną wycieczkę krajową lub zagraniczną.
Pragniemy zaznaczyć, że zawsze istnieje możliwość rezygnacji z wycieczki. Pochopna i przedwczesna rezygnacja będzie się wiązała z poniesieniem kosztów rezygnacji (potrącenia za poniesione przez nas koszty zaliczek hoteli, wykupu biletów lotniczych itp.). Warto jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ we wszystkich przypadkach wycieczek, których realizacja zagrożona jest skutkami pandemii, udaje się nam zmienić termin wycieczki w porozumieniu z hotelami, przewodnikami, transportem autokarowym i lotniczym. W najbliższych dniach w ramach tzw. „tarczy antykryzysowej” zostanie usankcjonowane wydawanie voucherów za wycieczki, których realizacja nie jest możliwa z powodu pandemii. W ramach vouchera będzie można wybrać inną wycieczkę. Zatwierdzona także będzie zmiana terminu zwrotu pieniędzy w przypadku rezygnacji z wycieczki do 180 dni.
Dlatego rekomendujemy: #zmienterminnieodwoluj. Możemy Was zapewnić, że Wasze wpłaty na wycieczki nie przepadną.
Prosimy o cierpliwość i danie nam możliwości skontaktowania się z Wami (czyli - nie dzwońcie do nas, my zadzwonimy do Was).
Dalej czekamy na rozwój sytuacji. Pozostałe wycieczki na razie - bez zmian.