Czas na kolejny Koncert Karnawałowy w Filharmonii Bałtyckiej na gdańskiej Ołowiance! Już 12.02. o godz. 19.00 zapraszamy na Love, Love, Love... Między innymi te magiczne słowa z przeboju All You Need Is Love zespołu The Beatles w wykonaniu grupy Żuki tego wieczoru popłyną w świat na Nowy Rok z Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.

Koncert przepełniony będzie #musicthebeatles o miłości, pokoju, nadziei, głównie takimi utworami, jak All My Loving, She Loves You, Hey Jude, Let It Be, Imagine oraz innymi, ponadczasowymi hitami legendarnej czwórki z Liverpoolu. Nie zabraknie także muzycznych niespodzianek z repertuaru Krzysztofa Klenczona, Czesława Niemena i z autorskiej płyty Moment.

Wspaniała, wielopokoleniowa tematyka, wierne interpretacje zespołu Żuki doceniane dotychczas w 16. krajach świata, gwarantują niepowtarzalną, ekskluzywną, karnawałową atmosferę spotkania w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Koncert stanowi także ukłon dla twórczości Johna Lennona, którego na świecie nie ma już od 40 lat.

Bitelsowskie, wieczorowe stroje mile widziane.

Występują:

Zespół Żuki
Joachim Perlik – śpiew, fortepian

Prowadzenie: Krzysztof Dąbrowski

Wyjazd o godz. 17.30 spod Dworca Głównego PKP w Gdyni - autokarem (w cenie biletu!). Bilety w cenie 85 zł do nabycia w biurze Fundacji. Zapraszamy!