Zapraszamy na ciąg dalszy propozycji kulturalnych on line:

6. Gdyńskie Centrum Kultury - Konsulat Kultury
kanał Gdyńskiego Centrum Kultury
Gdyńskie Centrum Kultury umieściło na swoim kanale You Tube wiele materiałów.
Można obejrzeć debaty, spektakle, rejestracje spotkań promujących książki i wiele innych ciekawych wydarzeń.

7. Muzeum Emigracji w Gdyni
wirtualne zwiedzanie Muzeum Emigracji
Gdynia Kulturalna zaprasza do wirtualnego zwiedzania gdyńskiego Muzeum Emigracji. Sebastian Tyrakowski, Zastępca Dyrektora Muzeum Emigracji, oprowadza po fragmencie wystawy stałej. Opowiada o Polakach, którzy wyjeżdżali w różnych czasach, z różnorodnych powodów, do rozmaitych miejsc na świecie.

8.Studio Filmowe "TOR"
link do kanału Studia TOR
Na kanale youtube Studia TOR udostępnione są wiekowe już polskie produkcje, które warto zobaczyć, nawet po raz kolejny. Możemy tu obejrzeć m.in. nakręcony w Trójmieście horror "Medium", "300 mil do nieba", "Barwy ochronne", "Boisko bezdomnych" czy "Dzieje grzechu".
Zapraszamy na Rejs ;]
link do filmu

9.Kino Świat
kanał Kino Świat
Dystrybutor filmowy Kino Świat umieścił na swoim kanale You Tube kilkadziesiąt nowych filmów i seriali o różnej tematyce. Udostępnione produkcje to w większości filmy zagraniczne, które nie pojawiły się na ekranach kinowych w Polsce, ale wśród nich znajdą się również polskie komedie.

10. THE MUBA
strona The Muba
#TheMuBa (theatre – music – ballet) to strona ze spektaklami teatralnymi, koncertami i przedstawieniami baletowymi. Projekt został stworzony przez miłośników sztuki: Borysa Szyca, Jarosława Kuźniara oraz Marka Maślankę.