UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
przy Fundacji FLY w Gdyni

„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło,
wtedy dopiero wszystko się zaczyna”.

Z przykrością zawiadamiamy, że nie odbędą się dzisiejsze zajęcia z języka niemieckiego prowadzone przez P. Emilię Pankiewicz. (godz.16.00)

W środę 20.10.br. odwołane są zajęcia „Spotkania przy samowarze” prowadzone przez P. Elżbietę Skupińską z powodu choroby prowadzącej.

W dniu 20 i 27.10 br. nie odbędą się zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez pana Stanisława Pakurę.

Informujemy, że zajęcia "Gimnastyka mózgu" rozpoczną się 9.11.br.

Informujemy o odwołanych zajęciach "Podróże po Bałkanach" p. Katarzyny Skała planowanych na poniedziałek 18.10 br. oraz lektoracie z języka francuskiego (godzina 11.30, prowadząca p. Dorota Łabieniec- Brzeska).

Informujemy, że 14 października nie odbędą się lektoraty: j. angielski o godzinie 10.15 i j. hiszpański o godzinie 9.00.

W dniu 7.10.21 nie odbędą się lektoraty z języka hiszpańskiego i angielskiego z powodu choroby prowadzącej - Pani Joanny Kolubińskiej.

Informujemy, że "Spotkania przy samowarze" prowadzone przez Panią Elżbietę Skupińską-Dybek planowane pierwotnie jako zajęcia cotygodniowe, odbywać się będą co dwa tygodnie w środy w godzinach 11.00-11.45. Zapraszamy na spotkanie 20.10.2021.

Informujemy, że 13.10 zajęcia z języka niemieckiego z Panią K.Stempa planowo odbywające się o godz. 10.30 są odwołane. Zapraszamy na kolejne zajęcia 20.10.21

Informujemy, że 12 października nie odbędą się planowane zajęcia "Zdrowy kręgosłup" prowadzone przez Izabellę Bies.