Rocznik 2024 - czytaj online

2024 01 / nr 120

2024 02 / nr 121

2024 03 / nr 122

2024 04 / nr 123

2024 05 / nr 124

Wcześniejsze roczniki - czytaj online

O naszej gazecie...

Redakcja

Zespół Redakcyjny tworzą wolontariusze różnych pokoleń. Są fachowcami i pasjonatami w dziedzinach, którymi się zajmują. Swoją pasją chętnie dzielą się z Czytelnikami.

Nakład i zasięg

Miesięcznik wydawany jest w nakładzie 10.000 egzemplarzy i kolportowany we wszystkich dzielnicach Gdyni, a także w Rumi i na terenie gminy Kosakowo. Gazeta jest bezpłatna i wykładana w miejscach, do których docierają Czytelnicy  Seniorzy i ich Rodziny. Gazeta rozchodzi się w 100% w ciągu kilku dni.

Problematyka

Gazeta to miesięcznik społeczno-kulturalny dla Seniorów i ich Rodzin. To gazeta do czytania. Piszemy o wszystkim, co niesie pozytywne informacje, wartości i emocje.

Reklama w "Gdyńskim IKS-ie"

"Gdyński IKS" każdego miesiąca dociera do ponad 10 000 rodzin. Tytuł nie jest gazetą rozdawaną na ulicy, ale dystrybuowaną poprzez sieć ponad 70 punktów zlokalizowanych we wszystkich dzielnicach Gdyni. Gości w domach przez wiele dni, ponieważ czytany jest "od deski do deski". Zachęcamy do reklamowania się w naszym miesięczniku, szczególnie lokalny, gdyński biznes.  

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Punkty dystrybucji

Od 2013 roku dokładamy starań, aby nasz miesięcznik dotarł do jak najszerszego grona Czytelników. "Gdyński IKS" ukazuje się w ostatni czwartek miesiąca. Szybko dociera do punktów dystrybucji - ponad 70 miejsc w każdej z dzielnic Gdyni, a także na terenie gminy Kosakowo i Rumi. Niestety, dość szybko znika... Zobacz, gdzie możesz znaleźć naszą gazetę.

ZOBACZ LISTĘ

Napisz do nas

Reklama

Napisz o wszystkim, co chciałabyś / chciałbyś  wiedzieć na temat możliwości reklamowania swoich produktów i usług w naszej gazecie. Wyślij zlecenie na reklamę.

reklama (at) gdynskiiks pl

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Wspomnienia

W naszej gazecie jest miejsce dla Twoich wspomnień. Napisz o czym chciałabyś / chciałbyś wspominać. Pomożemy przygotować Twoje wspomnienia do publikacji w "Gdyńskim IKS-ie"...
wspomnienia (at) gdynskiiks pl  

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Redakcja

Jeżeli masz uwagi, pytania, chcesz, abyśmy poruszyli na naszych łamach ważny dla Ciebie temat, albo chcesz podzielić sie z nami czymś miłym...

redakcja(at) gdynskiiks pl

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ