Dajemy rzeczom drugie życie...

W naszym sklepie znajdą Państwo przedmioty nowe i używane. Praktyczne i sentymentalne. Współczesne i retro. Koneserzy i zbieracze znajdą tu coś pasującego do ich kolekcji. Pamiątki z przeszłości, stare monety, znaczki, pocztówki i plakaty. Wytrawni szperacze, w naszym sklepie, znaleźli już nie jedną perełkę. W galerii znajdziecie zdjęcia, niektórych z nich. Wiele innych jest dostępnych na pólkach w naszym sklepie. Wszystko to, a nawet więcej, jest dostępne dla Was, po symbolicznych cenach. Całkowity uzyskany dochód przeznaczamy na edukację, regularne korepetycje i opiekę świetlicową, gdyńskich gimnazjalistów z niezamożnych rodzin. Więc... kupując - pomagasz. Zaglądajcie do nas często, bo każdego dnia, w naszym sklepie charytatywnym wystawiamy nowe rzeczy.

Kup...

Meble, drobny sprzęt elektroniczny, porcelanę, szkło, obrusy, sztućce, książki, płyty CD, filmy, płyty winylowe, kasety VHS, zabawki i artykuły dziecięce, ubrania, torebki, buty, apaszki oraz wiele innych małych i dużych przedmiotów.

Podaruj...

Rzeczy zbędne, zalegające w szafach i schowkach, nietrafione prezenty, rozczarowujące zakupy, zakurzone figurki, pamiątki z podróży. Meble, artykuły domowe, obrusy, serwetki, sztućce, dekoracje, zabawki i artykuły dziecięce, ubrania, książki, prasę, multimedia...

Zasady przyjmowania darów

Do sklepu charytatywnego „Z głębokiej szuflady” każdy może przynieść i przekazać nieodpłatnie przedmioty, które nie są mu już potrzebne, ale mogą jeszcze przydać się innym. Rzeczy pozostające np. po likwidacji mieszkań czy generalnych porządkach i zmianie wystroju. Na takie przedmioty czekają klienci sklepu charytatywnego.

Zasady sprzedaży

Podarowane przedmioty po odświeżeniu i wycenie są wystawiane do sprzedaży. Wszystkie ceny są ustalane indywidualnie, na podstawie stanu technicznego i jakości wystawianych przedmiotów. Mają wartość symboliczną, nie odzwierciedlającą prawdziwej wartości sprzedawanych rzeczy.

O Głębokiej Szufladzie słów kilka...

Sklep charytatywny „Z głębokiej szuflady” prowadzony jest od marca 2013 roku przez Fundację FLY. Początkowo sprzedaż odbywała się w cyklach co dwa tygodnie w sobotę, a od marca 2016 „Z głębokiej szuflady” funkcjonuje jako sklep stacjonarny, czynny codziennie. Celem działalności sklepu jest pozyskiwanie środków na finansowanie Klubu Młodzieżowego FLY. Podarowane na ten cel przedmioty są odświeżane i sprzedawane za symboliczne kwoty. Dzięki temu organizowana jest pomoc w nauce i rozwoju młodzieży z niezamożnych gdyńskich rodzin.

Na co zbieramy?

Dochód ze sklepu przeznaczony na Klub Młodzieżowy FLY, którego celem jest wyrównywanie szans edukacyjnych gdyńskiej młodzieży z niezamożnych rodzin.

Godziny otwarcia

Zapraszamy:
od poniedziałku do piątku: 
w godz. 10.00-18.00
w soboty: w godz. 10.00-14.00.

Kontakt

Gdynia, ul. Świętojańska 36 (pod Biedronką)

Telefon: 515 150 420
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.