Tak to jest, jak ma się szybsze nóżki, niż bieżnię... Nie wyrobiliśmy się ze wszystkim, np. z pełnym Katalogiem Programu Partnerskiego, albo inaczej: wyrobiliśmy się w zamierzonym czasie, ale po prostu szkoda, żebyście nie skorzystali ze zniżek u naszych Partnerów już teraz, gdy wiosna sprzyja odkrywaniu nowych miejsc! :)
 
Katalog Programu będzie w pełnej krasie w kwietniu (czekamy na podpisanie wszystkich umów Partnerskich), ale aktualny spis firm znajduje się również w najnowszym wydaniu Gdyńskiego IKS-a, żeby już teraz móc sobie wszystko sprawdzić, obadać i zaplanować!
 
Pamiętajcie proszę, że to nie są firmy z przypadku: Partnerom naszej Fundacji zależy na waszym zdrowiu i samopoczuciu; chcemy Wam trochę osłodzić codzienność, dlatego dajcie Partnerom szansę i odwiedźcie ich w wolnej chwili, zwłaszcza, że pogoda będzie temu sprzyjać :)
No dobrze, tak po krótce, jakie niespodzianki skrywa nasz Program Partnerski?
 
Na przykład cukiernie i kawiarnie, bo zasada ciast jest tylko jedna: to nie może być tylko jedno ciasto! :)
Nie samym ciastem człowiek żyje (nawet, gdyby chciał...), czasem pora obiadowa to mniej pora, a bardziej obiadowa, ale na szczęście i na to coś poradzimy! Kuchnie z różnych stron świata, autorskie zupy, domowe obiady... i oczywiście pizza! 
Gdybyście chcieli wznieść za coś toast, np. za nasz Program Partnerski, to tak, też się da (:
 
Czasem, żeby dostrzec plusy emerytury, potrzebne są okulary... Ale dzięki zniżkom na badania, okulary i soczewki, plusy będzie można mieć NA, a nie W nosie!
Umówmy się, wszyscy jesteśmy piękne i piękni, jak kwiaty! Ale i o najpiękniejszy ogród trzeba dbać, dlatego dla tych, którzy między ciałem a duszą stawiają znak równości, przygotowano zniżki na zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie!
Czym byłby grzmot bez błyskawicy? Czym byłoby wejście bez smoka? Czym byłoby piękno bez biżuterii? No właśnie... (:
Zdrowie to coś, o co warto zawalczyć, zwłaszcza, że samo podjęcie rękawicy jest zwycięstwem, dlatego w ofercie Programu są również sklepy medyczne, ze zdrową żywnością oraz centrum zdrowia! Dla naszych kochanych pupili też się coś znajdzie! :3
 
Czasem trzeba coś załatwić... szybko, tanio (i bez świadków!)
Naprawić komputer? Jasne!
Serwisować zegarek? No pewnie!
Poradzić prawnie? Ależ oczywiście!
A poza tym kopiować, kserować i jeszcze raz drukować! :)
 
A na sam koniec... kultura i rozrywka!
My znamy wasze kocie ruchy, bo nie raz je podziwialiśmy :) Ale bale i zabawy są niestety rzadko, a warto czasem zrobić sobie weekend w środku tygodnia (albo zmotywować jakiegoś niepokornego edukacyjnie wnuczka!) - bo naszym zdaniem wspólnie spędzony czas to najlepsza forma rozrywki, dlatego można grać w kręgle albo bilard, bawić się w sali zabaw albo strzelać laserami, a na sam koniec przeczytać książkę nie mniej ciekawą niż opisywane w niej historie... 
 
Poza tym, w naszej Fundacji czekają zniżki na wyjazdy krajowe i zagraniczne (a ostatnio doszły też jednodniowe!) :)
 
> Przypominamy, że warunkiem skorzystanie ze zniżki lub ulgi niezbędne jest posiadanie ważne Legitymacji FLY (nasi Partnerzy mogą poprosić o jej okazanie)!
>> Wszystkie informacje o legitymacjach i Programie Partnerskim możecie uzyskać od nas w naszym gdyńskim biurze przy ul. Świętojańskiej 36/2 (I piętro, nad Pizzą Hut, wejście obok sklepu Biedronka od strony ul. Świętojańskiej), a także mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), niedługo uruchomimy dedykowaną Programowi Partnerskiemu podstronę na naszej stronie internetowej!
>>> Naszą listę Programu Partnerskiego będziemy uaktualniać (oraz prezentować szczegóły), więc zachęcamy do śledzenia naszego Facebooka / strony www i bycia na bieżąco!