UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU
przy Fundacji FLY w Gdyni

„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło,
wtedy dopiero wszystko się zaczyna”.

Komputery, smartfony, telewizory smart, LTE, 5G, wifi, e-urząd, e-pacjent... Jak to ogarnąć? Mamy na to sposób! Zapraszamy na warsztaty komputerowe dla seniorów na różnych poziomach zaawansowania. Zapisy właśnie się rozpoczęły.

Zapraszamy na nowy lektorat na naszym Uniwersytecie Trzeciego Wieku - język włoski dla początkujących prowadzony przez Panią Dorotę Fedorowicz (czwartki o godzinie 12.45).

Nasz przewodnik - Pan Roman Mroczkowski jak zwykle perfekcyjnie przygotowuje się do wyzwań jakimi są jego terenowe zajęcia w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku - Spacerki Po Trójmieście.

TURYSTYKA PIESZA

Opiekun grupy – Małgorzata Narewska (tel. 512 458 671)

2021/2022 semestr I (wtorki)

Zapraszamy na nowe wykłady prowadzone przez Panią Annę Grabowską - "Klub Dobrej Książki". Podczas spotkań będziemy omawiać ciekawe pozycje polskiego rynku księgarskiego. Spotkania we wtorki o godzinie 10.00 (co dwa tygodnie - pierwsze zajęcia 2.11 br.). Zapisy w biurze Fundacji FLY. Zapraszamy!

Przypominamy, że wykłady "Podologia" odbywać się będą raz na miesiąc - w ostatni piątek miesiąca (w październiku zajęcia odbędą się 29.10, kolejne 26.11 br.).

Zajęcia Pani Lidii Biełous "Malarstwo dla chętnych" cieszą się tak dużą popularnością, że nasza wolontariuszka zdecydowała się na utworzenie dwóch grup. Zajęcia pierwszej grupy odbywać się będą we czwartki w godzinach od 10.00-12.00, a drugiej tego samego dnia od 12.00-14.00.

Zapraszamy na nieodpłatne zajęcia stacjonarne w Centrum Edukacji Akwarium Gdyńskiego. Na zajęcia w formie prezentacji multimedialnych obowiązują zapisy (docelowa grupa do 25-ciu osób) w biurze Fundacji FLY w Gdyni, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.00.

Informujemy, że zajęcia w semestrze jesiennym rozpoczynają się już 4.10 br. Zapraszamy!

Informujemy, że pierwsze w tym semestrze zajęcia z Turystyki Pieszej prowadzone przez Panią Alicję Grabowską, odbędą się już 29 września z podziałem na grupy: