W czwartek 4.06 po raz ostatni pożegnamy naszego Wykładowcę i Przyjaciela, Wiesława Witta… Msza żałobna odbędzie się w kościele pw. Św. Jadwigi Królowej na gdyńskich Karwinach przy ulicy Korzennej 2 o godzinie 10.45. Ceremonia pogrzebowa nastąpi o godzinie 12.00 na cmentarzu w Gdyni Witomino.
Żegnaj Wiesiu…będzie nam Ciebie bardzo  brakować…

Pogrążyła nas w smutku wiadomość, że dzisiaj rano odszedł nasz Przyjaciel, wspaniały człowiek, wykładowca naszego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, podróżnik - Wiesław Witt. Najbliższym, w szczególności żonie, Czesławie składamy najszczersze wyrazy współczucia. Będzie nam Ciebie bardzo brakowało...

Zarząd Fundacji uprzejmie informuje, że wszystkie zajęcie UTW pozostają zawieszone do wakacji. W związku z pandemią i długoterminowym zawieszeniem zajęć zarządza się, co następuje:

WEŹMISZ CZARNO KURE ... PORADY WIEDŹMY FLAJ - czyli rzut okiem na naturalne leki.

Będąc małym brzdącem, często bawiłam się na pobliskiej łące (rzecz jasna – byłam grzeczną dziewczynką i słuchałam babci, a mogłam bawić się poza domem tylko w miejscach widocznych z okien domu), na łące w maju i czerwcu upstrzonej żółtym kwieciem. Któregoś dnia przyniosłam babci mlecze.

WEŹMISZ CZARNO KURE... PORADY WIEDŹMY FLAJ - czyli rzut okiem na naturalne leki.

Dzisiaj spojrzenie na lecznictwo zupełnie inaczej.

Cieszymy się, że pomału sytuacja zmienia się pozytywnie. Otwartych jest coraz więcej firm. Kochani, niedługo i my wracamy do biura (planujemy po 15.05). Na razie nikt nie umie powiedzieć, kiedy będziemy mogli wznowić zajęcia, ale obiecujemy, że wznowimy je, jak tylko będzie to możliwe... Może jakieś zajęcia odbywałyby się także w czasie wakacji – dość mamy siedzenia w domu...

Szanowni Państwo, po ośmiu latach nadszedł czas na nową stronę internetową! Czas nadszedł już dawno, ale nie było dotąd czasu, by zmajstrować nową, przejrzystą, łatwą w nawigacji i ciekawą witrynę, zgodną z aktualnymi trendami i estetyką... Ale nadeszła pandemia... i muszę przyznać, że to dzięki niej, a właściwie zmniejszeniu liczby innych zadań, mogła narodzić się nowa strona.

Kolejna propozycja kulturalna. Tym razem Konsulat Kultury I Gdyńskie Centrum Kultury zapraszają na premierowy odcinek minipowieści Janusza Głowackiego „My sweet Raskolnikow” w reżyserii Oleny Leonenko-Głowackiej już 27 kwietnia o godz. 20:00.

WEŹMISZ CZARNO KURE ... PORADY WIEDŹMY FLAJ - czyli rzut okiem na naturalne leki.

 Po dniach odosobnienia wreszcie możemy hasać po lasach i łąkach, ale jeszcze przed chwilą nie było tak miło.

Przesyłając najserdeczniejsze pozdrowienia, przekazujemy zestaw filmów do obejrzenia w ramach pracy własnej z wykładów o Biblii, o kościołach chrześcijańskich oraz o Prawosławiu:

Copyright © Fundacja FLY 2020