UWAGA! SZWECJA W PIGUŁCE „z refundacją”! I cóż, że do Szwecji! Mamy jedno wolne miejsce w cenie 800 zł z powodu nagłej koniecznej rezygnacji jednej z uczestniczek. Cena jest last minute i miejsce jest jedno, najchętniej dla Pani. Zatem przypomnijmy:

Uczestników wyjazdu do Rzymu informujemy, że z przyczyn niezależnych od nas (tj. decyzją linii lotniczych), zmieniła się data wyjazdu (przesunięcie o jeden dzień) - nowa data to 12-19 października

Uczestników wyjazdu LUBUSKIE I POCZDAM informujemy, że spotkanie organizacyjne będzie 05.08.2024 (poniedziałek) o godz. 12:00, w naszym gdyńskim biurze przy ul. Świętojańskiej 36/2 (I piętro, nad Pizzą Hut, wejście obok sklepu Biedronka od ulicy Świętojańskiej).

W miarę możliwości, prosimy o obecność na spotkaniu organizacyjnym :)

Uczestników wyjazdu w BIESZCZADY informujemy, że spotkanie organizacyjne będzie 05.08.2024 (poniedziałek) o godz. 10:00, w naszym gdyńskim biurze przy ul. Świętojańskiej 36/2 (I piętro, nad Pizzą Hut, wejście obok sklepu Biedronka od ulicy Świętojańskiej).

W miarę możliwości, prosimy o obecność na spotkaniu organizacyjnym :)

Uczestników wyjazdu na BAWARIĘ informujemy, że spotkanie organizacyjne będzie 05.08.2024 (poniedziałek) o godz. 11:00, w naszym gdyńskim biurze przy ul. Świętojańskiej 36/2 (I piętro, nad Pizzą Hut, wejście obok sklepu Biedronka od ulicy Świętojańskiej).

W miarę możliwości, prosimy o obecność na spotkaniu organizacyjnym :)

Otrzymaliśmy dobrą wiadomość! Po wielu miesiącach opóźnienia Urząd Miasta Gdyni rozstrzygnął w końcu otwarty konkurs grantowy "Organizacja czasu wolnego Gdynia 55+ - - sport, turystyka, rekreacja", w którym złożyliśmy ofertę organizacji dziewięciu wycieczek jednodniowych dla Seniorów pt. "Pomorze – moje miejsce na ziemi". Ze względu na przesunięcia terminu rozstrzygnięcia z lutego na... lipiec, z dziewięciu wycieczek zrobiło się sześć. Ale co tam! Dobre i to!

Uwaga: zwolniło nam się 1 miejsce na wyjazd LUBUSKIE I POCZDAM (03-08.09.2024)! :)
Szerszy opis wyjazdu (wraz z ceną) znajduje się na naszej stronie internetowej (TUTAJ).

Mamy jeszcze 4 OSTATNIE MIEJSCA na LITWĘ! Zajmijcie miejsca na wyjątkową Litwę, a Litwa zajmie wyjątkowe miejsce w waszych sercach (czy jakoś tak) (:

W każdym razie:

Troki: na największej z wysp na jeziorze Galve książę Witold kazał wybudować zamek, którego dalszą historię poznamy w trakcie zwiedzania. Troki to również siedziba Karaimów, dlatego też skosztujemy specjałów kuchni karaimskiej;

Uczestników wyjazdu na LITWĘ informujemy, że spotkanie organizacyjne będzie 24.07.2024 (środa) o godz. 12:00, w naszym gdyńskim biurze przy ul. Świętojańskiej 36/2 (I piętro, nad Pizzą Hut, wejście obok sklepu Biedronka od ulicy Świętojańskiej).

W miarę możliwości, prosimy o obecność na spotkaniu organizacyjnym :)

Uczestników wyjazdu na PODKARPACIE informujemy, że spotkanie organizacyjne będzie 24.07.2024 (środa) o godz. 11:00, w naszym gdyńskim biurze przy ul. Świętojańskiej 36/2 (I piętro, nad Pizzą Hut, wejście obok sklepu Biedronka od ulicy Świętojańskiej).