Wędrując z Fundacją FLY

Kochamy podróże, kochamy razem zwiedzać Polskę i Świat. Podróżuj z nami!

Serdecznie zapraszamy na wspólny rejs do Szwecji, na wycieczkę po dwóch malowniczych, mogących pochwalić się bogatą historią oraz strategicznym znaczeniem miastach - Lund i Malmö!

Przypominamy, że w tę sobotę, 04 lutego, wyruszamy na Karnawałowy Kulig.


Zbiórka jest o godz. 09:45 na Gdyńskim Dworcu PKS (stanowisko nr 5), wyjazd o godz. 10:00.

Informujemy, że zebranie organizacyjne przed wycieczką do Maroka odbędzie się w piątek 03.02.2023 o godz. 10:00 (!!! wycieczka jest 3 marca, a spotkanie 3 lutego !!!). Spotkanie odbędzie w siedziebie Fundacji FLY, przy ul. Świętojańskiej 36/2 (wejście obok sklepu Biedronka).
W miarę możliwości, prosimy Uczestników wycieczki o obecność na spotkaniu organizacyjnym.

UWAGA! 

Ze względu na zmiany w kalendarzu lotów, dokonane przez linie lotnicze, zmuszeni jesteśmy zmienić terminy wrześniowych wyjazdów do Gruzji i Rzymu.

Nowy termin wycieczki RZYM I LACJUM: 20-27.09.2023 (zmiana o 1 dzień) + WYLOT BĘDZIE Z LOTNISKA W GDAŃSKU, NIE Z WARSZAWY.
Nowy termin wycieczki GRUZJA: 12-19.09.2023 (dzięki temu będziemy mieli lepszą pogodę, a także >prawdopodobnie< najlepszego miejscowego przewodnika).

Więcej informacji uzyskać można w naszym gdyńskim biurze, przy ul. Świętojańskiej 36/2, gdzie serdecznie zapraszamy.

Zespół „Mazowsze" to coś więcej niż zespół muzyczny, teatr czy instytucja artystyczna. To symbol i kontynuacja polskiej tradycji.
 
Z radością więc zapraszamy Seniorki i Seniorów na wspólny weekend w dniach 24-26 marca, podczas którego głównym daniem będzie koncert „Kalejdoskop Barw Polski” (flagowy koncert Zespołu "Mazowsze"), ale przystawki i desery również Was nie rozczarują!
 
W programie naszego wyjazdu jest pobyt w Karolinie pod Warszawą (siedziba Zespołu "Mazowsze"), gdzie weźmiemy udział we wspomnianym koncercie, a także zwiedzimy Centrum Folkloru Polskiego.
Będzie tam również Jarmark Wielkanocny z udziałem ponad 60 Wystawców.

Na wycieczce poznamy również inne niezwykłe miejsca położone na zachód od Warszawy:
- Żyrardów: w Żyrardowie zwiedzimy Muzeum Lniarstwa, a także najważniejsze zabytkowe punkty miasta, przez osadę dla robotników, Plac Jana Pawła II, zabudowania fabryczne oraz dzielnicę urzędniczą.
- Grodzisk Mazowiecki: jedno z najprężniej rozwijających się miast w Polsce w ostatnim dwudziestoleciu. Podczas spaceru zobaczymy Park im. hr. Skarbków, Mediatekę, Willę Niespodziankę, Centrum Kultury. Udamy się także na taras widokowy z panoramą na Warszawę i do dworku A. Chełmońskiego.
- Owczarnia: Ogród Rzeźb Juana Soriano - światowej sławy meksykańskiego artysty.
- Podkowa Leśna: jest najlepiej zachowaną w Polsce realizacją miasta-ogrodu. Wzdłuż pięknych i zalesionych uliczek stoją tu tonące w zieleni wille i rezydencje. W mieście zwiedzimy ciekawy kościół św. Krzysztofa, przejdziemy obok Stacji WKD, Willi Aida, Pałacyku Cassino, przejedziemy trasą z widokiem na wille i pałacyki.
- Stawisko: od początku było nie tylko Domem Iwaszkiewiczów, ale także ważnym ośrodkiem życia kulturalnego. W Muzeum zobaczymy pamiątki związane z życiem pisarza, a także film jemu poświęcony.
- Żelazowa Wola: zwiedzanie dworku – miejsca urodzenia Fryderyka Chopina, a także parku, który go otacza.
 
Cena za osobę: 830 zł

W cenie jest przejazd komfortowym autokarem z Gdyni, zakwaterowanie w hotelu, w pokojach 2-3 osobowych z łazienką, wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje) oraz obiad w drodze powrotnej, wstępy i atrakcje ujęte w programie (w tym koszt biletu na koncert Zespołu MAZOWSZE), lokalnych przewodników, opiekę pilota z Fundacji, system tourguide, ubezpieczenie NNW w UNIQA TUiR na sumę 20.000 PLN.

 
Wyjazd: 24.03.2023 r. (piątek), zbiórka o godz. 7:45, wyjazd o godz. 8:00 / Plac przed Dworcem PKS, stanowisko nr 5.
Powrót: 26.03.2023 r. (niedziela) ok. godz. 19:00
 
Szczegółowa oferta dostępna jest na naszej stronie (kliknij tutaj) oraz w naszym biurze przy ul. Świętojańskiej 36/2.
 

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania Karnawału na Kaszubach. Chcieliśmy połączyć zalety zimy: kulig, bal i regenerację. Z radością zapraszamy więc na wspólny wyjazd, podczas którego będziemy oddawać się zimowym szaleństwom w sercu Kaszub (w Kiełpinie, "U Rychertów").

W związku ze zmianą rozkładu lotów jesteśmy zmuszenie zmienić termin wycieczki do Jordanii. Z 11-18.04.2023 na 13-20.04.2023. Po Nowym Roku nasi sympatyczni Pracownicy będą kontaktować się telefonicznie z Uczestnikami wycieczki.

Serdecznie zapraszamy na NARTY W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ, w dniach 26.02-04.03.2023!
 
Tu, nad morzem, wiele osób chcących zimą pojechać w góry ma nieco pod górkę. Ale pragniemy uspokoić – góry tak jak rzadko wybaczają błędy, tak często goszczą z honorami przyjezdnych w każdym wieku i z każdego zakątka świata. W 2023 roku przygotowaliśmy dla naszych Seniorek i Seniorów propozycję wyjazdu na narty do Białki Tatrzańskiej, w dniach 26 lutego – 4 marca.

W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą wycieczek na 2023 rok zachęcamy do pobrania folderów:
2023 FOLDER WYCIECZKI KRAJOWE - POBIERZ
2023 FOLDER WYCIECZKI ZAGRANICZNE - POBIERZ

We wtorek, 30.08.2022 roku o godz. 9.00 rozpoczną się zapisy na wycieczki krajowe i zagraniczne na 2023 rok. Przygotowaliśmy ofertę 17 wycieczek po Polsce i 8 zagranicznych. Są nowe propozycje! Szczegóły już wkrótce, zaglądajcie na naszą stronę!

Copyright © Fundacja FLY 2012-2022