Przypominamy:

Do Krakowa wyjeżdżamy 20.10, wracamy 24.10. Zbiórka przed wyjazdem (Przed Dworcem Gdynia Główna, stanowisko PKS nr 5) o godzinie 6.45, wyjazd 7.00.

Przypominamy o jutrzejszej zbiórce na wycieczkę do Wrocławia - nasz autokar będzie na Państwa czekać o 7.45 przed dworcem Gdynia Główna na stanowisku PKS nr 5. Wyjazd o godzinie 8.00. Ucałujcie wrocławskie krasnoludki od dziewczyn z biura Fundacji FLY!

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich uwielbiających podróże, szczególnie z Fundacją FLY! Aż CZTERNAŚCIE tygodniowych wycieczek po Polsce przygotowaliśmy na kolejny rok. W tym nowość - Czar Silesii i ślůnskiej godki - Górny Śląsk.

Jeszcze nie zakończył się turystyczny sezon 2021, a my zaplanowaliśmy kolejny rok senioralnych wojaży. Przygotowaliśmy ofertę tygodniowych wycieczek po Polsce, którą tradycyjnie niespiesznie zwiedzamy regionami. Zawsze jeden hotel, moc atrakcji, dobry przewodnik i świetna atmosfera.

Przypominajka 🙂
Jutro jedziemy na kilkudniową wycieczkę "Warmia i Mazury". Spotykamy się o godzinie 7.45 przed dworcem Gdynia Główna, na stanowisku PKS nr. 5. Wyjazd o godzinie 8.00. Prosimy o punktualność i uwzględnienie trudności w postaci korków na ulicach Gdyni o tej porze!

Przypominamy o terminach i godzinach zbiórek przed wycieczkami:

Zapraszamy zainteresowane osoby na zebranie dotyczące wycieczki do Ziemi Świętej, które odbędzie się w poniedziałek 20.09 br. na sali rekreacyjnej o godzinie 11.30

Zbiórka przed jutrzejszą wycieczką "Mazowsze - największy sad Europy" będzie jak zwykle przed budynkiem Dworca Gdyni Głównej, stanowisko PKS nr 5, godzina bez zmian czyli 7.45, wyjazd równiutko o 8.00!

Przypominamy o zbiórkach na wycieczki:
- piątek 3.09.21 - Powiat Sztumski, zbiórka 7.45, wyjazd 8.00;
- poniedziałek 6.09.21 - Podkarpacie, zbiórka 6.45, wyjazd 7.00'
Zbiórki jak zawsze - przed dworcem Gdynia Główna, stanowisko PKS nr 5 .

Przypominamy o godzinach zbiórek i odjazdów na sierpniowe wycieczki: