Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Ziemi Suwalskiej oraz wypadu do naszych sąsiadów - do Trok i Wilna. Wspaniałe krajobrazy, legendarne miejsca, fantastyczna pogoda i takaż atmosfera... I ta kuchnia... Kto nie był - niech żałuje, kto był - niech powspomina. Płyty ze wszystkimi zdjęciami dla uczestników do odebrania w biurze Fundacji. Zobacz galerię - https://galeria.fundacjafly.pl/index.php?/category/665.

Od 12 lipca trwało podbijanie Ziemi Szczecińskiej i Berlina przez naszych niestrudzonych Seniorów. W programie wycieczki było wiele atrakcji. Na początek Koszalin i Ogrody Hortulus w Dobrzycy. potem średniowieczny Stargard, Pęzino ze swym wspaniałym zamkiem,czy niesamowity kościół w Marianowie. Rejs statkiem do Świnoujścia, czy stolica Niemiec, Berlin, zrobiły na uczestnikach niesamowite wrażenie. Swoje tajemnice odkrył pradawny Jomsborg (na wyspie Wolin). Księstwo Pomorskie przyjęło nas nader gościnnie. Zobaczcie galerię zdjęć: https://galeria.fundacjafly.pl/index.php?/category/664.

I kolejną wycieczkę mamy za sobą! Śląsk Opolski skradł nam serca! Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że było bezpiecznie. Zwiedziliśmy wspaniałe miejsca, takie jak zamek w Brzegu, czy Opole, oczywiście, z Muzeum Polskiej Piosenki. Zapraszamy do galerii zdjęć! https://galeria.fundacjafly.pl/index.php?/category/663

Zapraszamy na zebrania organizacyjne dotyczące wycieczek, wszystkich,  łącznie z osobami, które złożyły rezygnację.

Spotkania odnośnie poszczególnych wycieczek odbędą się w terminach:

Informację tę kierujemy do uczestników wycieczki do Kotliny Jeleniogórskiej, którzy podczas wycieczki zechcą wziąć udział w wyborach prezydenckich 28 czerwca. W przypadku II tury głosowania, mogą być tym zainteresowani uczestnicy wycieczek Śląsk Opolski oraz Ziemia Szczecińska.

Tak! Tak! Tak! Ruszamy w Polskę! Jest decyzja o możliwości zajęcia 100% miejsc w autokarze, więc wycieczki będą odbywać się zgodnie z planem. 21 czerwca ruszamy na Wyżynę Lubelską i Polesie, 23 czerwca kierunek - Kotlina Jeleniogórska. 5 lipca Ziemia Tarnowska...

Z uwagi na niepewną sytuację dotyczącą możliwości wyjazdu grupowego w czerwcu - dopuszczalna liczba osób w autokarze - podjęliśmy decyzję o przełożeniu wycieczki z 15-21 czerwca na 7-13 września 2020 roku. W najbliższych dniach nasi pracownicy skontaktują się z uczestnikami i udzielą wszelkich wyjaśnień.

Jedną z branż najdotkliwiej dotkniętych przez pandemię jest turystyka. Mieliśmy bardzo bogaty program wycieczek na ten rok. Sytuacja zmusza nas jednak do dostosowania się do sytuacji.

Drodzy Wycieczkowicze. Z uwagą śledzimy informacje dotyczące turystyki w związku z COVID-19. Cały czas czekamy na potwierdzone terminy otwarcia granic, wznowienia lotów. Na razie – brak wiążących informacji. Są za to różne „propozycje” np. konieczności zachowania dystansu...

Nadszedł maj i sytuacja pomalutku zmierza ku świetlanej przyszłości, w której będzie po prostu... normalnie. Dziękujemy wszystkim wycieczkowiczom, którzy wraz z nami cierpliwie czekają na upragnione wyjazdy. Dzięki Wam my też się trzymamy! I trzymamy rękę na pulsie, rzecz jasna. Cały czas monitorujemy sytuację, i przygotowujemy się na różne rozwiązania.

Copyright © Fundacja FLY 2020