Informujemy, że z powodu zmiany terminu rezerwacji w hotelu, zmianie ulega termin wycieczki na Suwalszczyznę z 7-12.07.2022 na 12-17.07.2022. 

7 stycznia 2022 roku wybraliśmy się kameralną grupą na multisensoryczną wystawę prezentującą twórczość Vincenta van Gogha do Warszawy. Ożywione animacją obrazy, wspaniała muzyka i swobodna atmosfera odbioru dzieł zachwyciły nas wszystkich. Szczegóły na https://www.fundacjafly.pl/index.php/turystyka/weekendowe/44-kilkudniowe/381-2022-01-07-warszawa-van-gogh

Zapraszamy na WIELKĄ WYPRZEDAŻ ARCHIWALNYCH ALBUMÓW Z WYCIECZEK! Tylko 20 złotych za egzemplarz!

Takiej okazji nie można przepuścić! Jednodniowa wycieczka do Warszawy zaplanowana na 7 stycznia wyprzedaje się NATYCHMIASTOWO...

Z uwagi na zbyt małą liczbę chętnych, zamiast trzydniowej wycieczki do Warszawy, organizujemy jednodniowy wypad do stolicy na wyjątkową światową multimedialną wystawę prac jednego z najwybitniejszych malarzy Vincenta Van Gogha. Wyjazd już 7 stycznia.

Serdecznie zapraszamy Seniorów na wycieczki zagraniczne, które zaplanowaliśmy na przyszły rok. Nadeszły do nas dobre wieści z Izraela, który zniósł limit osób w grupach odwiedzających Ziemię Świętą.

Przypominamy:

Do Krakowa wyjeżdżamy 20.10, wracamy 24.10. Zbiórka przed wyjazdem (Przed Dworcem Gdynia Główna, stanowisko PKS nr 5) o godzinie 6.45, wyjazd 7.00.

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich uwielbiających podróże, szczególnie z Fundacją FLY! Aż CZTERNAŚCIE tygodniowych wycieczek po Polsce przygotowaliśmy na kolejny rok. W tym nowość - Czar Silesii i ślůnskiej godki - Górny Śląsk.

Jeszcze nie zakończył się turystyczny sezon 2021, a my zaplanowaliśmy kolejny rok senioralnych wojaży. Przygotowaliśmy ofertę tygodniowych wycieczek po Polsce, którą tradycyjnie niespiesznie zwiedzamy regionami. Zawsze jeden hotel, moc atrakcji, dobry przewodnik i świetna atmosfera.

Wśród sierpniowych atrakcji przygotowanych przez ekipę Fundacji FLY znajdują jednodniowe wycieczki. Te krótkie eskapady co roku maja rzesze zwolenników, dlatego listy uczestników szybko się wypełniają! W najbliższym czasie odbędą się wycieczki, podczas których

Copyright © Fundacja FLY 2020-2021