Twoje zdrowie w Twoich rękach

Małgorzata Gosz

Pani Małgorzata jest entuzjastką życia w zgodzie z naturą, a także edukatorką i propagatorką profilaktyki zdrowia - pokazuje, jak w prosty i łatwy sposób można zadbać o zdrowie, lepszą kondycję i lepszy wygląd. Na spotkaniach nabędziemy niezbędną wiedzę oraz otrzymamy cenne rady i wskazówki na temat tego, jak we własnym zakresie możemy zadbać o zdrowie oraz na co zwracać uwagę na co dzień. Spotkania raz w miesiącu.

Prawo na co dzień

Tomasz Zienowicz

Adwokat, doktor nauk prawnych i specjalista z zakresu publicznego prawa gospodarczego, handlowego i cywilnego, omówi takie zagadnienia jak: prawo spadkowe, prawo konsumenckie, odszkodowania, darowizny oraz tematy zgłoszone przez słuchaczy.

Wyprawy nie tylko po Europie

Zdzisław Straburzyńkski

Pan Zdzisław prezentuje na wykładach filmy ze swoich licznych podróży, pozwalając zwiedzieć świat bez ruszania się z krzesła. Spotkania co dwa tygodnie.

Moje podróże

Czesława Witt

Podczas zajęć uczestnicy będą podróżować palcem po mapie. „Odwiedzą” dalekie kraje, nierzadko te najbardziej egzotyczne (Australia, Nowa Zelandia, Japonia). Wysłuchają relacji z fascynujących podroży wykładowcy.

English Book Club

Anida Kosińska-Woźniak

Book Club (Angielski Klub Książki). Każde spotkanie będzie dotyczyło innej książki.  Pierwsza dyskusja będzie o powieści „Forest Gump”. Rozmowy o książkach będą swobodne i inspirujące do…kolejnych rozmów. Oczywiście po angielsku. Spotkania raz w miesiącu.

Ciekawi Świata

Wykładowcy CN Experyment

Seria zajęć w Centrum Nauki Experyment w formie wykładowo-warsztatowej. Spotkania raz w miesiącu.