Ależ dzisiaj gorąco! Ale to dobrze, mamy pogodowy symulator Hiszpanii, który potraktujemy jako trening przed zbliżającymi się trzema wyjazdami do Andaluzji(:
 
Gdyby ktoś chciał poszerzyć hiszpańskie doświadczenia o inne zmysły, proponujemy świetną ku temu sposobność, czyli odwiedziny w Tapas Barcelona! :)
 
Tapas Barcelona to nie jest nowość w Programie Partnerskim, ale jest to miejsce niezmiennie godne polecenia - otrzymacie tu zniżkę -15% od poniedziałku do piątku, w godz. 13:00-16:00 (przed wizytą zalecamy uprzedni kontakt z Tapas Barceloną - jest to niezwykle klimatyczne, ale równie kameralne miejsce, a i Wy na pewno będziecie chcieli mieć pewność wolnego stolika) :)
 
Tapas Barcelona to wszystko, co w najlepsze w Hiszpanii, czyli słońce w kieliszku i morze na talerzu - a więc najlepsze hiszpańskie wina, sery, szynki, delikatesy, tapas, bardzo ciekawa karta dań głównych - i to wszystko baaardzo blisko nas, bo przy ul. Świętojańskiej 23/2B (przy ul. Zygmuntowskiej, ulicy prostopadłej do Świętojańskiej, obok Kościoła naprzeciw Fundacji) (:
 
Fajne jest mieć takie miejsce w pobliżu, bo gdy na zewnątrz jest zimno - jest się gdzie ogrzać, a gdy na zewnątrz jest ciepło - jest gdzie ogrzać innych :)
 
 
***
> Gwoli przypomnienia, Program Partnerski Fundacji FLY skupia cieszące się naszym zaufaniem oraz godne polecenia firmy w dalszym i bliższym sąsiedztwie Fundacji – które oferują zniżkę na swoje produkty lub usługi naszym Seniorkom i Seniorom, Wolontariuszom oraz Uczniom Klubu Młodzieżowego :)
 
> Przypominamy, że warunkiem skorzystania ze zniżki na produkty lub usługi naszych Partnerów jest posiadanie ważnej Legitymacji FLY (oraz okazanie jej w danym sklepie czy restauracji). Legitymacja kosztuje 70 zł za pół roku i upoważnia również do zniżek na wyjazdy krajowe oraz zagraniczne organizowane przez Fundację FLY (50 zł zniżki na wyjazdy krajowe oraz 100 zł na wyjazdy zagraniczne).
 
Kawa w cukierni czy ciasto w kawiarni? Wybór nowej fryzury czy naprawa starego komputera? Kuchnie świata w Polsce czy kuchnia polska na świecie? Z całego serca polecamy naszych Partnerów – odwiedzajcie ich i przekonajcie się sami, co przygotowali właśnie dla Was! :)