Czasem słyszę to słynne pytanie: "a kto ci poda szklankę wody na starość?" (: No cóż, gdyby jakimś cudem przestali produkować te duże dystrybutory wody, to wyposażę swojego kochanego pieska w specjalistyczny sprzęt, mianowicie plecaczek :) I piszę o tym dlatego, że nasz Program Partnerski skrywa niespodzianki absolutnie dla każdego (wczoraj wspominaliśmy o młodzieży młodszej) - w tym również dla naszych kochanych pupili!
 
> W Lecznicy Weterynaryjnej Zwierzyniec (przychodnia w Gdyni jest przy ul. Korzennej 16a) otrzymacie zniżkę -10% na wszystkie usługi weterynaryjne <
 
Lecznica Weterynaryjna Zwierzyniec to przede wszystkim miłość do zwierząt i opieka z pasją.
To zabiegi chirurgiczne, leczenie specjalistyczne, diagnostyka obrazowa i badania laboratoryjne.
To dobrze wyposażone gabinety przyjęć, sala przedoperacyjna, sala operacyjna, gabinet do badania RTG, USG, echo, laboratorium i gabinet zakaźny.
To najwyższe standardy, wykwalifikowana kadra i chyba to, co najważniejsze, czyli zdrowie naszych czworonożnych przyjaciół :)
 
Miłość zwierząt bywa lekiem na całe zło - dbajmy więc o zwierzaki, bo to dobre dla nich, dobre dla nas - i dobre tak ogólnie! :) I to nie dla wody w szklance, ale żeby mieć ją dla kogo nieść (:
 
 
***
> Gwoli przypomnienia, Program Partnerski Fundacji FLY skupia cieszące się naszym zaufaniem oraz godne polecenia firmy w dalszym i bliższym sąsiedztwie Fundacji – które oferują zniżkę na swoje produkty lub usługi naszym Seniorkom i Seniorom, Wolontariuszom oraz Uczniom Klubu Młodzieżowego :)
 
> Przypominamy, że warunkiem skorzystania ze zniżki na produkty lub usługi naszych Partnerów jest posiadanie ważnej Legitymacji FLY (oraz okazanie jej w danym sklepie czy restauracji). Legitymacja kosztuje 70 zł za pół roku i upoważnia również do zniżek na wyjazdy krajowe oraz zagraniczne organizowane przez Fundację FLY (50 zł zniżki na wyjazdy krajowe oraz 100 zł na wyjazdy zagraniczne).
 
Kawa w cukierni czy ciasto w kawiarni? Wybór nowej fryzury czy naprawa starego komputera? Kuchnie świata w Polsce czy kuchnia polska na świecie? Z całego serca polecamy naszych Partnerów – odwiedzajcie ich i przekonajcie się sami, co przygotowali właśnie dla Was! :)