Nie wiem czy wiecie, ale dzisiaj jest Światowy Dzień Trzeźwości i Światowy Dzień Sztuki - i myślę, że to świetna okazja, by przedstawić dwie kolejne firmy z naszego Programu Partnerskiego - bo jak wiadomo, czasem sztuką jest zachować trzeźwość, a poniedziałek to chyba najbardziej sprzyjający rozważaniom o umiarze dzień tygodnia (: Dlatego: oto oni (werble)!
 
KaapVino to skład win i alkoholi, mieszczący się w Gdyni przy ul. Abrahama 71/8, w którym otrzymacie zniżkę -5% na cały asortyment. 
KaapVino – Finest Wines of South Africa jest rodzinną firma afrykanersko-polską, której misją jest wprowadzanie na polskie stoły najlepszych win z wyselekcjonowanych winnic Republiki Południowej Afryki, która dzięki niepowtarzalnej przyrodzie, różnorodności krajobrazu i lokalnych społeczności, oddziałuje wyjątkową aurą! Firma współpracuje z najbardziej prestiżowymi i rodzinnymi winnicami w RPA prowadzącymi uprawę winorośli i produkcję wina w sposób zintegrowany i zrównoważony, dzięki czemu oferuje w większości naturalne produkty - większość importu ma certyfikatu BIO oraz certyfikat VEGAN.
 
Pub The Dockers Inn mieści się przy ul. Świętojańskiej 21, otrzymacie tu zniżkę -10%.
Dockers nie posiada swojej strony i żadnej zakładki "O nas", więc w opisie posłużę się ocenami pubu z portalu trojmiasto.pl, a te są naprawdę... zachęcające (i wystawiające dzisiejszy Dzień Trzeźwości na próbę...)"Bardzo duży wybór whisky i przepyszne piwo", "fantastyczne miejsce, wspaniały klimat", "fenomenalny i nietuzinkowy lokal", "piwo, wrapy, burgery, sport w tv, dobry barman", "115 single maltow zamyka temat!", "ceny jak na centrum miasta nie drenują portfela".
 
Wypić to nie znaczy pić - umiar jest bardzo ważny, ale nie wyklucza zdroworozsądkowego degustowania (życia!) :)  W każdym razie, fajnie jest mieć weekendowe plany już w poniedziałek (:
 
 
 
***
> Gwoli przypomnienia, Program Partnerski Fundacji FLY skupia cieszące się naszym zaufaniem oraz godne polecenia firmy w dalszym i bliższym sąsiedztwie Fundacji – które oferują zniżkę na swoje produkty lub usługi naszym Seniorkom i Seniorom, Wolontariuszom oraz Uczniom Klubu Młodzieżowego :)
 
> Przypominamy, że warunkiem skorzystania ze zniżki na produkty lub usługi naszych Partnerów jest posiadanie ważnej Legitymacji FLY (oraz okazanie jej w danym sklepie czy restauracji). Legitymacja kosztuje 70 zł za pół roku i upoważnia również do zniżek na wyjazdy krajowe oraz zagraniczne organizowane przez Fundację FLY (50 zł zniżki na wyjazdy krajowe oraz 100 zł na wyjazdy zagraniczne).
 
Kawa w cukierni czy ciasto w kawiarni? Wybór nowej fryzury czy naprawa starego komputera? Kuchnie świata w Polsce czy kuchnia polska na świecie? Z całego serca polecamy naszych Partnerów – odwiedzajcie ich i przekonajcie się sami, co przygotowali właśnie dla Was! :)