Z radością informujemy, że zostaliśmy jednym z laureatów konkursu "Pomorskie dla Seniorów" - w kategorii "Przyjaciel / Przyjaciółka Seniorów"!
 
Konkurs, organizowany przez Marszałka woj. Pomorskiego, "pozwala docenić seniora, który szczególnie wyróżnia się swoją działalnością, samorząd i osoby podejmujące szczególnie wartościowe i skuteczne inicjatywy na rzecz seniorów. Doceniane jest także upowszechnianie i promowanie działalności seniorów i polityki senioralnej w województwie pomorskim".

Kapituła zadecydowała o przyznaniu nagród 41 laureatom: szesnastu osobom w kategorii "Zwyczajny-Niezwyczajny Senior / Zwyczajna-Niezwyczajna Seniorka", siedmiu pracodawcom w kategorii "Pracodawca przyjazny Seniorom" oraz osiemnastu osobom i organizacjom w kategorii "Przyjaciel / Przyjaciółka Seniorów" - oprócz Fundacji FLY, naszą kochaną Gdynię reprezentuje również pan Waldemar Świto (w kategorii „Zwyczajny-Niezwyczajny Senior / Zwyczajna-Niezwyczajna Seniorka”), dlatego serdecznie gratulujemy również panu Waldemarowi oraz wszystkim pozostałym laureatom, a także dziękujemy Kapitule konkursu za ten zaszczyt i po prostu: za docenienie naszej pracy!
 
Bo przecież słowo "przyjaźń" wyjątkowo dobrze opisuje Was i nas - w każdym filmie o superbohaterach nawet najczarniejszy charakter nie ma szans z mityczną "mocą przyjaźni" - może tutaj czarnym charakterem jest czas, ale my tę "moc przyjaźni" nadal mamy... I tylko to się liczy! (: