Dzisiaj jest Światowy Dzień Środowiska i to dobra okazja, by przedstawić kolejnego Partnera Fundacji - Małgorzatę Gosz! Niektórzy już znają panią Małgorzatę, ponieważ od roku prowadzi u nas wykłady "Twoje zdrowie w Twoich rękach" (wykłady oczywiście również polecamy!) :)
 
Pani Małgorzata jest entuzjastką życia w zgodzie z naturą, a także edukatorką i propagatorką profilaktyki zdrowia - pokazuje, jak w prosty i łatwy sposób można zadbać o zdrowie, lepszą kondycję i lepszy wygląd!
 
Ale poza tym, pani Małgorzata Gosz prowadzi sprzedaż (w Gdyni, przy ul. 10 Lutego 19/5) soków, naturalnych suplementów oraz kosmetyków do codziennego użytku na bazie aloesu - z Legitymacją FLY otrzymacie zniżkę -10% na cały asortyment :)
 
W imieniu pani Gosi serdecznie zapraszamy (a w swoim imieniu oczywiście polecamy!) :)
 
 
***
> Gwoli przypomnienia, Program Partnerski Fundacji FLY skupia cieszące się naszym zaufaniem oraz godne polecenia firmy w dalszym i bliższym sąsiedztwie Fundacji – które oferują zniżkę na swoje produkty lub usługi naszym Seniorkom i Seniorom, Wolontariuszom oraz Uczniom Klubu Młodzieżowego :)
 
> Przypominamy, że warunkiem skorzystania ze zniżki na produkty lub usługi naszych Partnerów jest posiadanie ważnej Legitymacji FLY (oraz okazanie jej w danym sklepie czy restauracji). Legitymacja kosztuje 70 zł za pół roku i upoważnia również do zniżek na wyjazdy krajowe oraz zagraniczne organizowane przez Fundację FLY (50 zł zniżki na wyjazdy krajowe oraz 100 zł na wyjazdy zagraniczne).
 
Kawa w cukierni czy ciasto w kawiarni? Wybór nowej fryzury czy naprawa starego komputera? Kuchnie świata w Polsce czy kuchnia polska na świecie? Z całego serca polecamy naszych Partnerów – odwiedzajcie ich i przekonajcie się sami, co przygotowali właśnie dla Was! :)