Niedzielny wieczór to taki nadworny błazen, który z szyderczym uśmiechem i kicającym na czole pomponem krzyczy na całą salę tronową: "Królu złoty, zaszachował cię poniedziałek!" (: Zgadza się, nie lubię poniedziałków, bo w żaden sposób nie idzie się dobudzić - kawa nie wystarczy, kawa z prądem nie wypada - i do dyspozycji zostaje w zasadzie sam prąd... :>
Swoją drogą - 10 czerwca jest Międzynarodowy Dzień Elektryka - i w zgodzie z branżową mądrością ludu brzmiącą "elektryka prąd nie tyka", prezentujemy kolejną firmę z naszego Programu Partnerskiego!
 
Rutex S.C. Sklep z Artykułami Przemysłowymi (Gdynia, ul. Abrahama 2) to sklep, w którym możecie kupić wspomniane artykuły przemysłowe, ale też dorobić klucze i naostrzyć noże - my wielokrotnie dorabialiśmy tu klucze i szczerze polecamy! Z Legitymacją FLY otrzymacie tu zniżkę -15% na wszystkie usługi :)
 
Kluczy musi być co najmniej tyle samo co drzwi, ale dobrze jest mieć więcej w zapasie... i to samo się tyczy kaw i poniedziałków - klucze tam, kawa tu - i wszyscyśmy zadowoleni (choć nadal nie wszyscy dobudzeni) (:
 
 
***
> Gwoli przypomnienia, Program Partnerski Fundacji FLY skupia cieszące się naszym zaufaniem oraz godne polecenia firmy w dalszym i bliższym sąsiedztwie Fundacji – które oferują zniżkę na swoje produkty lub usługi naszym Seniorkom i Seniorom, Wolontariuszom oraz Uczniom Klubu Młodzieżowego :)
 
> Przypominamy, że warunkiem skorzystania ze zniżki na produkty lub usługi naszych Partnerów jest posiadanie ważnej Legitymacji FLY (oraz okazanie jej w danym sklepie czy restauracji). Legitymacja kosztuje 70 zł za pół roku i upoważnia również do zniżek na wyjazdy krajowe oraz zagraniczne organizowane przez Fundację FLY (50 zł zniżki na wyjazdy krajowe oraz 100 zł na wyjazdy zagraniczne).
 
Kawa w cukierni czy ciasto w kawiarni? Wybór nowej fryzury czy naprawa starego komputera? Kuchnie świata w Polsce czy kuchnia polska na świecie? Z całego serca polecamy naszych Partnerów – odwiedzajcie ich i przekonajcie się sami, co przygotowali właśnie dla Was! :)