PROFESJONALNE KURSY ZAWODOWE DLA OBYWATELI UKRAINY

ПРОФЕСІЙНІ КУРСИ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

Udział w projekcie jest bezpłatny. Oferta skierowana jest do kobiet i mężczyzn.
Участь у проекті безкоштовна. Пропозиція адресована жінкам і чоловікам.

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE: 05.04.2023 (środa) o 17:00,
w siedzibie Fundacji FLY (Gdynia, ul. Świętojańska 36/2)
Щиро запрошуємо на інформаційну зустріч: 5 квітня 2023 року (середа) о 17.00,
в штаб-квартирі Fundacji FLY (Гдиня, ул. Świętojańska 36/2)

Fundacja FLY oraz Centrum Nowych Kompetencji Sp. z o.o. zapraszają na specjalistyczne szkolenia z zakresu obsługi urządzeń portowych, budowlanych, logistycznych i offshore (m.in. wózków widłowych, suwnic, żurawi, ciągników terminalowych), połączone z nauką branżowego języka polskiego, zakończone egzaminem państwowym (ze wsparciem tłumacza), z perspektywą zatrudnienia w polskich i europejskich firmach. CNK zapewni szkolenia i specjalistyczną bazę językową. CNK dysponuje symulatorami, szkoli wykorzystując rozszerzoną rzeczywistość (VR i AR).

Fundacja FLY і Centrum Nowych Kompetencji Sp. z o. o. запрошуємо на спеціалізоване навчання в галузі портового, будівельного, логістичного та морського обладнання (наприклад, навантажувачі, мостові крани, крани, термінальні тягачі), у поєднанні з вивченням польської мови, що завершується державним іспитом і сертифікатом (за підтримки перекладача), з перспективою працевлаштування в польських та європейських компаніях. Centrum Nowych Kompetencji забезпечить навчання та спеціальну мовну базу. У Centrum Nowych Kompetencji є симулятори та тренуються з використанням доповненої реальності (VR та AR).

Projekt sfinansowany ze środków YMCA Europe w ramach Programu Grantowego Pomocy dla Uchodźców pozyskanych przez Fundację FLY oraz ze środków Agencji Rozwoju Pomorza w ramach działań „Invest in Pomerania Academy” pozyskanych przez Centrum Nowych Kompetencji Sp. z o. o.

Проект фінансується YMCA Europe в рамках Програми грантів допомоги біженцям, отриманої Фундацією FLY та Агентством розвитку Померанії в рамках заходів "Invest in Pomerania Academy" отримано Centrum Nowych Kompetencji Sp. z o. o.

Wesprzyj nas

Wpłać dowolną kwotę i daj szansę na nowe życie uchodźcom wojennym z Ukrainy!
Wpłać na rachunek dowolną kwotę!

Wpłaty w PLN

BNP PARIBAS BANK POLSKA SA