Zorganizowaliśmy INTENSYWNY KURS JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO - DLA POCZĄTKUJĄYCH (poziom A1), w związku z tym zapraszamy osoby, które chciałyby się nauczyć języka polskiego od podstaw.

> Zajęcia będą się odbywały w każdą środę o godz. 12:00, w biurze naszej Fundacji, w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 36/2 (I piętro, nad Pizzą Hut, wejście obok sklepu Biedronka).
> Kurs potrwa pół roku i jest bezpłatny, ale Uczestnicy pokrywają koszt zakupu podręcznika, z którego będą się uczyć krok po kroku.
> Kurs poprowadzi pani Małgorzata Skibińska.

Kurs ruszył 31 stycznia, dlatego apelujemy: gdyby znali Państwo kogoś (np. z Ukrainy) kto potrzebuje takiego kursu - bo na przykład chciałby podjąć pracę w Polsce, ale niestety nie zna jeszcze języka - prosimy o skontaktowanie takiej osoby z naszą Fundacją.

Informacje można uzyskać w naszym biurze przy ul. Świętojańskiej 36/2, a także mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..