"Szanowni Seniorzy!

W związku z ogromnym zainteresowaniem zapisami na wycieczki jednodniowe organizowane od wielu lat przez Fundację FLY uprzejmie informujemy, że zapisy rozpoczną się 25 marca. W ofercie mamy 11 bardzo ciekawych wycieczek. 

Wystąpiliśmy także o dofinansowanie z budżetu Miasta Gdynia na kolejne 9 wycieczek, ale z przyczyn od nas niezależnych zapisy na te wycieczki odbędą się później - prawdopodobnie pod koniec czerwca. Poniżej wyjaśniamy całą sytuację:

12.02.2024 roku Fundacja FLY złożyła swoją ofertę organizacji wycieczek jednodniowych w ramach konkursu "Organizacja czasu wolnego Gdynia 55+ - sport, turystyka, rekreacja 2024" ogłoszonego Zarządzeniem Prezydenta Miasta Gdyni nr 7301/24/VIII/R z dnia 30.01.2024 r. Rozstrzygnięcie miało nastąpić do 15 marca. Od organizatora konkursu - Urzędu Miasta Gdyni Centrum Aktywności Seniora - otrzymaliśmy informację, że rozstrzygnięcie konkursu nastąpi najszybciej w czerwcu. Jako powód podano brak możliwości powołania Komisji Konkursowej. W skład Komisji Konkursowej wchodzą obligatoryjnie przedstawiciele Gdyńskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, a kadencja Rady wygasła. Nowa Rada zostanie powołana po wyborach samorządowych, dlatego konkurs zostanie rozstrzygnięty w terminie późniejszym.

Pozostaje nam czekać, ale zapewniam, ze każda z 11 wycieczek, na które można się zapisać już teraz, są ciekawe, atrakcyjne i z pewnością dostarczą wspaniałych przeżyć.

W imieniu Zarządu Fundacji 
Radosław Daruk, prezes"