Do sobotniej kawusi: temat do przemyślenia, a nawet lepiej, bo dwa tematy! :) Wiadomo, nasza Fundacja już niedługo przejdzie w tryb bojowy i rzuci się w sezonowy wir wyjazdów, ale w przerwach między nimi chcielibyśmy spędzić czas wspólnie z Wami, i to możliwie w najprzyjemniejszy dla ucha sposób (:

Dlatego mamy dwie propozycje: wspólny wyjazd do Filharmonii Bałtyckiej na GALĘ WIEDEŃSKĄ w maju (12.05) oraz wspólne wyjście do Konsulatu Kultury na spektakl DOM WARIATÓW w czerwcu (06.06)!

1) GALA WIEDEŃSKA / 12.05.2024 / KONCERT
Program koncertu to wiedeński crème de la crème – od znanych pierwszych dźwięków walca "Nad pięknym modrym Dunajem", poprzez polkę" Grzmoty i Błyskawice", rytmicznego "Marsza Radetzky`ego", "Kuplety Barinkaya" z opery Baron Cygański, po słynny duet "Usta milczą, dusza śpiewa". A wszystko to w kunsztownych interpretacjach Joanny Nawrot, Mirosława Niewiadomskiego i towarzyszących im znakomitych muzyków Orkiestry Amberto pod kierownictwem skrzypaczki Natalii Walewskiej...

> Cena to 155 zł
> W cenie jest dojazd autokarem do Filharmonii, a także bilet na GALĘ WIEDEŃSKĄ;
> Wyjazd jest 12.05.2024 o godz. 17:00, przy stanowisku nr 5 na gdyńskim Dworcu PKS (obok Dworca PKP Gdynia);
> Bilety oraz informacje: biuro Fundacji FLY w Gdyni (ul. Świętojańska 36/2, I piętro, nad Pizzą Hut, wejście obok sklepu Biedronka).

Maj to (prawie) połowa roku – poprzedni koncert noworoczny już dawno za nami, do następnego jeszcze daleko... więc może warto by się uniezależnić od pór roku i zwieńczyć tym sposobem majówkę w iście wiedeńskim stylu? (:

2) DOM WARIATÓW / 06.06.2024 / SPEKTAKL
6 czerwca o godz. 19:00 będzie spektakl DOM WARIATÓW, a my mamy bilety! :) Autorem jest Bartosz Wierzbięta, czyli twórca polskiego tłumaczenia Shreka. Cena to 66 zł (i tak, jest to specjalna cena, specjalnie dla Was), spektakl będzie w Konsulacie Kultury (niedaleko Hali Targowej). Za całokształt odpowiada Bałtycki Teatr Różnorodności.

"Kto cierpi na urojenia, a kto słyszy głosy? Kto jest kochankiem, kto mężem, a kto pacjentem? A może wszystkim po prostu przydałaby się terapia pod czujnym okiem pomocy domowej?" (:

> Cena to 66 zł - jest to specjalna cena, specjalnie dla Was :)
> Spektakl będzie 6 czerwca br. o godz. 19:00 w Konsulacie Kultury (Gdyńskie Centrum Kultury) przy ul. Jana z Kolna 25 (niedaleko Hali Targowej), spektakl trwa 140 min. z przerwą

Nie dajcie się prosić - dajmy się zwariować! (:
Bilety są u nas, także jeszcze Wy i mamy komplet!

No, to tyle... A jutro będzie jeszcze więcej tematów do przemyślenia, bo napiszę Wam o wszystkich wyjazdach, na które mamy wolne miejsca! To co, to miłej sobotniej kawusi :)