Jako, że mamy Dzień Czystych Okien (widzisz mamo? Czyste okna mają swoje święto JEDEN dzień w roku, a nie 366! :) ) - aż żal nie przedstawić naszych Partnerów, którzy na co dzień dbają o to, by okna były czyste również po ich umyciu - czyli o nasz wzrok! (:
 
 
Wszyscy poniżej przedstawieni Partnerzy (kolejność alfabetyczna) - to wieloletnie doświadczenie, konkurencyjne ceny i szeroki wachlarz usług: od okularów (korekcyjnych, progresywnych czy przeciwsłonecznych), przez szkła kontaktowe, aż po badania optometryczne.
 
> Nord Optyk (Gdynia, ul. Gniewska 21, box 76 - Dom Towarowy Chylonia) - otrzymacie tu zniżkę -10% na cały asortyment <
>> Optyk Opty-Mal Optometrysta Gdynia (Gdynia, ul. Świętojańska 36 - w sąsiedztwie naszego Sklepu "Z głębokiej szuflady") - otrzymacie tu zniżkę -15% na cały asortyment <
>>> Pomorskie Centrum Optyczne (Gdynia, ul. 10 Lutego 11 - C.H. Batory) - otrzymacie tu zniżkę aż -50% na cały asortyment <
>>>> Zakład Optyczny Karolina Szajna (Gdynia, ul. Gniewska 21, box 70 - Dom Towarowy Chylonia) - otrzymacie tu zniżkę -10% na cały asortyment <
 
Jak widzicie, da się temat spokojnie obadać na dwa razy, bo dwóch Partnerów znajdziecie w Domu Towarowym Chylonia, a dwóch Partnerów jest blisko siebie w centrum! Z całego serca zachęcamy, żebyście odwiedzili wszystkie te 4 salony i pozwolili sobie pomóc - bo wzrok nie jest odporny na czas, ale my również nie pozostajemy w tym konflikcie bezbronnymi... :)
 
A poza tym - dzięki ładnym, dobrze dobranym okularom możecie bez przeszkód interpretować moje fejsbukowe elaboraty (: - albo, co ważniejsze, być na bieżąco z informacjami o nowych wyjazdach lub innych rabatach w Programie Partnerskim :)
 
 
***
> Gwoli przypomnienia, Program Partnerski Fundacji FLY skupia cieszące się naszym zaufaniem oraz godne polecenia firmy w dalszym i bliższym sąsiedztwie Fundacji – które oferują zniżkę na swoje produkty lub usługi naszym Seniorkom i Seniorom, Wolontariuszom oraz Uczniom Klubu Młodzieżowego :)
 
> Przypominamy, że warunkiem skorzystania ze zniżki na produkty lub usługi naszych Partnerów jest posiadanie ważnej Legitymacji FLY (oraz okazanie jej w danym sklepie czy restauracji). Legitymacja kosztuje 70 zł za pół roku i upoważnia również do zniżek na wyjazdy krajowe oraz zagraniczne organizowane przez Fundację FLY (50 zł zniżki na wyjazdy krajowe oraz 100 zł na wyjazdy zagraniczne).
 
Kawa w cukierni czy ciasto w kawiarni? Wybór nowej fryzury czy naprawa starego komputera? Kuchnie świata w Polsce czy kuchnia polska na świecie? Z całego serca polecamy naszych Partnerów – odwiedzajcie ich i przekonajcie się sami, co przygotowali właśnie dla Was! :)