Dzisiaj jest Europejski Dzień Śniadania - każdego śniadania, a więc również śniadania na szybko dogryzanego w pogoni za autobusem, leniwego i zaspanego śniadania na obiadowej zastawie, a także śniadania iście majestatycznego - z dobraną na tę okazję pyszną kawusią i ciastkiem - i dla fanów tej trzeciej opcji mamy dzisiaj propozycję! :)

W Kate - Coffee&Cake (Gdynia, ul. Armii Krajowej 23/I) otrzymacie rabat -10% na cały asortyment! :)
Kate to nie tylko kawiarnia, ale przede wszystkim wytwórnia autorskich wypieków. Każde ciasto jest robione z pasją, w większości z ekologicznych, naturalnych składników. Wypieki są oferowane w wersji: vegan, keto, bez cukru lub bez glutenu!

Śniadanie to ponoć najważniejszy posiłek dnia - i faktycznie, takie śniadania to ja mógłbym jeść też i na obiad - i na kolację (i na drugie śniadanie, i na deser, i na podwieczorek, i na podkurek też) :)

> Gwoli przypomnienia, Program Partnerski Fundacji FLY skupia cieszące się naszym zaufaniem oraz godne polecenia firmy w dalszym i bliższym sąsiedztwie Fundacji – które oferują zniżkę na swoje produkty lub usługi naszym Seniorkom i Seniorom, Wolontariuszom oraz Uczniom Klubu Młodzieżowego :)

> Przypominamy, że warunkiem skorzystania ze zniżki na produkty lub usługi naszych Partnerów jest posiadanie ważnej Legitymacji FLY (oraz okazanie jej w danym sklepie czy restauracji). Legitymacja kosztuje 70 zł za pół roku i upoważnia również do zniżek na wyjazdy krajowe oraz zagraniczne organizowane przez Fundację FLY (50 zł zniżki na wyjazdy krajowe oraz 100 zł na wyjazdy zagraniczne).

Kawa w cukierni czy ciasto w kawiarni? Wybór nowej fryzury czy naprawa starego komputera? Kuchnie świata w Polsce czy kuchnia polska na świecie? Z całego serca polecamy naszych Partnerów – odwiedzajcie ich i przekonajcie się sami, co przygotowali właśnie dla Was! :)