Już dzisiaj zapraszamy Was na niezwykłą wycieczkę do Warszawy, która będzie podróżą w czasie, przestrzeni w świecie koloru i sztuki.

TERMIN: 6 – 8.01.2022 (3 dni)

Główną atrakcją wyjazdu będzie wystawa „Van Gogh Multi-Sensory Exhibition”. Po ogromnym sukcesie w wielu ważnych miastach świata wystawa zawitała do Warszawy. Prace artysty będą prezentowane dzięki użyciu nowoczesnej technologii. Zostaną wyświetlone jako wielkoformatowe, tętniące kolorami płótna. Ściany, kolumny, sufit, a nawet podłoga przemienią się w pasjonującą opowieść o życiu i twórczości malarza. Znaczącym dopełnieniem spotkania ze sztuką Van Gogha będzie wizyta w gmachu głównym Muzeum Narodowego. Zgromadzono tu sztukę starożytną, średniowieczną oraz obrazy znanych polskich i zagranicznych malarzy.

Program wycieczki obejmuje także:

- zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Fryderyka Chopina, wystawy plenerowej w Muzeum Wojska Polskiego (unikatowa kolekcja uzbrojenia z okresu od XV do XX wieku), spacer po Cmentarzu Wojskowym na Powązkach, Starym Mieście i Krakowskim Przedmieściu, uczestnictwo w spektaklu teatralnym.

WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST AKTUALNE ZAŚWIADCZENIE O SZCZEPIENIU P/COVID 19

Zapisy w biurze Fundacji FLY od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.00. Ilość miejsc ograniczona.