Przez cały okres ferii trwają zapisy uzupełniające na zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Fundacji FLY. Każdy znajdzie coś dla siebie! Mamy wolne miejsca na ciekawe spotkania (przy samowarze) z kulturą Rosji i językiem rosyjskim, dla bibliofilów jest Klub Dobrej Książki. Są wykłady z prawa, spotkania z podróżnikiem, czy spotkania z Bałkanami. Zdrowe nogi to podstawa, więc warto posłuchać rad podologa. Mamy także spotkania grupy poetyckiej.

Ekscytująca i ćwicząca pamięć jest nauka języka obcego, dlatego jeżeli tego nie robisz, zapisz się koniecznie na jeden z wieeeelu lektoratów: angielski, niemiecki, francuski, włoski, a nawet niderlandzki! Można też poćwiczyć język angielski w czasie spotkań English Book Club.

Kreatywne szycie, szydełkowanie, florystyka, malarstwo, batik i tkactwo... Przeogromny wybór zajęć rozwijających pasje i zainteresowania. Tu poznasz ciekawe techniki rękodzielnicze, tu poznasz ludzi o podobnych zainteresowaniach, tu miło i pożytecznie spędzisz czas. Tu odkryjesz swoje talenty!

Nie zapominamy o ruchu, który jest podstawowym warunkiem utrzymania dobrostanu (modne ostatnio słowo). Można "Spacerkiem po Trójmieście", można na wędrówka grup "Turystyki pieszej". Można się pogimnastykować ogólnokondycyjnie, po męsku albo poćwiczyć kręgosłup, gdy doskwierają bóle. Można poszaleć na zajęciach "Latino solo". 

Zapiszcie się już dzisiaj - w biurze Fundacji przy Świętojańskiej 36/2 w Gdyni. Serdecznie zapraszamy!