Z radością informujemy, że restauracja Tapas Barcelona dołączyła do naszego Programu Partnerskiego. Jeżeli mają Państwo ochotę na najlepsze wina z hiszpańskich winnic albo na wyborne tapas i hiszpańskie delikatesy - jest to zdecydowanie miejsce dla Was.
Mając naszą legitymację Fundacji FLY (i okazując ją w restauracji), możecie Państwo otrzymać zniżkę -15% na dania główne, od poniedziałku do czwartku, w godzinach 13:00-17:00.

Gdy będą się tam Państwo wybierać, zalecamy uprzedni kontakt z Tapas Barceloną - jest to niezwykle klimatyczne, ale równie kameralne miejsce, a i Wy na pewno będziecie chcieli mieć pewność wolnego stolika.

Od siebie możemy dodać, że jest to miejsce przez nas sprawdzone, zaufane, regularnie odwiedzane i z całego serca je polecamy.

Tapas Barcelona znajduje się bardzo blisko Fundacji, tj. przy ul. Zygmuntowskiej (ulica prostopadła do Świętojańskiej, naprzeciw kościoła). Menu oraz dane kontaktowe można zobaczyć również na stronie internetowej https://tapasbarcelona.pl/