Luty w Filharmonii Bałtyckiej na gdańskiej Ołowiance! Kolejna nasza propozycja to Wielka Gala Johann Strauss Show 14. lutego o godz. 19.00. Czeka nas muzyczna podróż do baśniowej krainy walca - świata wprost ze snu pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemanów.

Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów. W projekcie oprócz znakomitych solistów bierze udział jedna z najlepszych orkiestr świata, osławiona Royal Strauss Orkiestra. Zaprezentowane zostaną Państwu najsłynniejsze kompozycje rodziny Straussów i nie tylko. Epokowe stroje, przepych dekoracji, mistrzostwo choreografów dopełniają całość widowiska, pozostawiając je niezapomnianym. W programie koncertu znajdziemy cudowne walce, zabawne polki w wykonaniu solistów Narodowego Lwowskiego Teatru, Opery i Baletu.

Wirtuozerskie arie w wykonaniu gwiazd oraz piękna dekoracja w połączeniu z choreografią sprawią, że spektakl ten będzie niesamowitym przeżyciem. Wspaniały zespół zabierze Państwa do krainy baśniowego Wiednia. 

W show biorą udział:
Tenor: Olek Lanovyi
Sopran koloraturowy: Anna Popovich
Mezzosopran: Lilia Nikitchuk
Baryton: Stepan Drobit
Orkiestra: Royal Strauss Orkiestra pod batutą Maestro Andrija Bodnara (który wciela się w postać Straussa)
Prowadzenie: Kamil Franczak

 Wyjazd o godz. 17.30 spod Dworca Głównego PKP w Gdyni - autokarem (w cenie biletu!). Bilety w cenie 135 zł do nabycia w biurze Fundacji. Zapraszamy!