Przedstawimy Państwu kolejne nowe zajęcia, które wzbogacą naszą ofertę Uniwersytetu Trzeciego Wieku!
 
Zielarstwo to zajęcia prowadzone przez panią Magdę Kolasę - którą spora część z Was może już kojarzyć, bowiem pani Magda nie tylko pokazała nam bogactwa Kaszub na wyjeździe w zeszłym roku, ale również współorganizowała Jarmarki Świąteczne i Wielkanocne w naszej Fundacji, nie tylko przywożąc ze sobą naturalne, ekologiczne i regionalne potrawy, ale przede wszystkim dzieląc się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pani Magda 2 razy w miesiącu będzie prowadziła Zielarstwo (we wtorki, w godz. 11:00-12:30, najbliższe zajęcia 3 i 17 października), przybliżając nam swoje spojrzenie na mniej lub bardziej ukryte właściwości otaczających nas roślin i ziół, a także udowodni zasadność ich użycia w różnych warunkach.

Tematy wykładów prezentują się następująco:
> Nowe spojrzenie na rośliny i zioła 
> Jak wzmocnić odporność jesienią 
Budowanie zdrowia w 4 krokach 
> Apteczka ziołowa - domowa pierwsza pomoc 
Rośliny przyprawowe w domu i ogrodzie 
Życiodajna kuchnia 
Żeńszeń i spółka, czyli zioła na ciężkie czasy 
> Od depresji do życia - natura, która uzdrawia 

Nie mogła przyjechać Fundacja po zioła, to zioła przyjechały do Fundacji. Kto zna już Panią Magdę ten wie, że jest super - kto jeszcze nie zna, to mamy nadzieję, że pozna! :)

Zapisy na zajęcia w ramach UTW już trwają, w związku z tym serdecznie zapraszamy do naszego biura (Gdynia, ul. Świętojańska 36/2, nad Pizzą Hut, wejście obok sklepu Biedronka).