Kolejnych nowości ciąg dalszy. Przedstawiamy Państwu wykłady SIŁA ŻYCIA, które poprowadzi pani Katarzyna Dorosz!
 
Pani Kasia od ponad dekady zgłębia tajemnice długowieczności, starając się swoją wiedzę przekuwać w konkretne rady, poprawiające codzienne nawyki.
Jest również autorką "Twojego poradnika pozytywnego życia", w którym dzieli się z czytelnikami wynikami swoich obserwacji i za ich pomocą pomaga m.in.: poprawić nawyki, zwiększyć aktywność fizyczną, rozwijać pasję w każdym wieku, zapewnić motywację od rana do wieczora, planować aktywności - a tym samym zmniejszyć stres, rozliczyć się z przeszłością, zaktywizować naturalny mechanizm rozwoju, zwiększyć aktywność intelektualną, a także uczy metod relaksacyjnych.
 
Wykłady SIŁA ŻYCIA będą się odbywały we wtorki, w godz. 09:00-10:30 (pierwsze wykłady będą 3 i 17 października) i UWAGA! Pani Kasia mieszka w Stanach Zjednoczonych, więc wykłady będą się odbywały w naszej Fundacji, gdzie będziemy na czas zajęć łączyć się z panią Kasią (to w sumie dobra okazja, by oprócz poruszania kwestii długowieczności, podpytać o nurtujące Was zagadnienia dotyczące dalekich sąsiadów zza Wielkiej Wody) :)
 
Bajki kończą się życiem "długo i szczęśliwie". Pani Kasia Dorosz powie Wam, jak żyć "szczęśliwie, bo długo". W imieniu pani Kasi zapraszamy!
 
Zapisy na zajęcia w ramach UTW już trwają, w związku z tym serdecznie zapraszamy do naszego biura (Gdynia, ul. Świętojańska 36/2, nad Pizzą Hut, wejście obok sklepu Biedronka).